Oyun Haberleri

Starfield oyuncularının gemilerini zaten hurdayla doldurması kimseyi şaşırtmadı

Starifled - a player holds their arms out, encompassing all the junk on the floor of their spaceship

Bethesda’nın tüm büyük RPG’lerindeki gerçek düşman, ejderhalar veya akıncılar değil, yüktür. Starfield’a geri döndü ve çöp toplama alışkanlıklarınız cezasız kalmayacak. Kişisel envanteriniz dolduğunda, eşyaları gemi kargo ambarınızda depolamaya başlayabilirsiniz, ancak O Bazı insanlar arkalarında hiçbir çöp parçası bırakmamak için son çare olarak gemilerinin her yerine uzay çöpü atmaya karar verdiler.

Görüldüğü gibi Kotaku tarafındanpremium sürümden 24 saat sonra Starfield alt dizisindeki en önemli gönderilerden biri yayınlanma zamanı Swampyswede oyuncusunun “ilk görevde çok fazla şey toplamış olabileceklerini” kabul etmesidir.

Tamam. İlk görevde çok fazla şey toplamış olabilirim. r/Starfield’dan

Evet, söyleyeceğim. Görünüşe göre Swampyswede, yere çivilenmeyen her şeyi hayati bir nesne olarak değerlendirmiş; sulu meyveleri, kitapları, zımba tabancalarını, portatif vantilatörleri ve kömürleşmiş oduna benzeyen devasa parçaları geri getirmiş. Yorumlarda özellikle sukulent koleksiyonundan övgüyle söz ediliyor. İtiraf edeyim, ben olsam muhtemelen yılan bitkilerinden küçük bir koleksiyon başlatırdım.

Başka bir oyuncu Geordie_OGK İngiliz anahtarları, tuvalet kağıdı ve en az bir sandviçten oluşan benzer bir çöp yığınını geri getirdi. Henüz tam bir sandviç koleksiyonu yapan bir oyuncu görmediğimize şaşırdım ama belki de Bethesda herkesin gök gürültüsünü çalmıştır ilk önce bunu yaparak.

Envanter Yönetim Sisteminin biraz çalışmaya ihtiyacı var. r/Starfield’dan

Bir de gerçek hurda uzmanları var BarbarYol1414özellikle uzay kupaları toplamaya odaklanmış gibi görünüyor. Görünüşe göre yenilik kupaları, “sıvı mutluluk” ve “‘Ben’i takıma koydum” ve birkaç United Colonies markalı kupa gibi mücevherler buldukları uzayda veya gelecekte gelişmeyecek.

r/Starfield’dan Mükemmellik İçin Çabalıyorum

Zanaatkarlık amacıyla çöp istiflemeyi oldukça teşvik eden Fallout 4’ten ve lahana istifçiliğini teşvik eden Skyrim’den yola çıkarak bunların hepsi büyük ölçüde beklenen bir şey. memler için. Bethesda’nın sanal alan RPG’lerinde sorunlara aptalca çözümler bulmak elbette bir gelenektir. Skyrim’de bir peynir çarkı gördüğünüzde, onu alıp diğer tüm peynir çarklarınızla birlikte evinize atmak istemeniz çok doğaldır, böylece sonunda hepsini Fus Roh Dah yapabilir ve GPU’nuzun ne kadar iyi olduğunu öğrenebilirsiniz.

OKU  Final Fantasy 16, 3 Ay Önceden Altın Kazandı

Ancak gitmeniz gereken yerler varsa ve bir uzay istifçisi rolü oynamıyorsanız, sadece Starfield konsol komutları kendinize sonsuz taşıma ağırlığı vermek.

Yıldız Alanı rehberi: Tavsiye merkezimiz
Yıldız alanı özellikleri: En iyi seçimlerimizi içeren tam liste
Yıldız alanı arkadaşları: Tüm işe alınabilir mürettebatınız
Starfield konsol komutları: İhtiyacınız olan her hile

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.