Oyun Haberleri

PowerWash Simulator en son tuhaf geçişinde Geleceğe Dönüş’e gidiyor

PowerWash Simulator en son tuhaf geçişinde Geleceğe Dönüş'e gidiyor

PowerWash Simulator son birkaç yılın beklenmedik derecede popüler oyunlarından biridir. Görünüşte, tam da başlığın işaret ettiği gibi: Bir elektrikli yıkayıcı kullanmanın simülasyonu; bu, tıpkı gerçek bir elektrikli yıkayıcı kullanmaya benziyor, bir veya iki dakikalığına eğlenceli gibi görünüyor ve sonra hızla angaryaya dönüşüyor.

Ancak bir şekilde olay bu hale geldi: PCG rehberleri yazarı Sarah James, bu oyunu 2022’de yılın kişisel oyunu olarak seçti, haber yazarı Joshua Wolens bunu şu ana kadar oynadığı en iyi Far Cry oyunu olarak nitelendirdi ve diğer oyunlarla ve özelliklerle kesişme noktaları vardı. Tomb Raider, Final Fantasy ve Spongebob Squarepants dahil. Ayrıca Steam’de 34.000’den fazla kullanıcı incelemesinde “ezici derecede popüler” derecelendirmesi var. Ve şimdi, beklenmedik derecede büyük bir eğlence dizisiyle başka bir tuhaf geçiş için geleceğe geri dönüyor.

Orada ne yaptığımı gördün mü? Geleceğe Dönüş, Michael J Fox ve Christopher Lloyd’un başrollerini paylaştığı, iki devam filmi, bir televizyon dizisi, temalı park gezileri ve çeşitli video oyunlarını kapsayan devasa bir multimedya serisinin başlangıcını başlatan, 1985 yapımı popüler bir komedi filmidir. Ve yakında PowerWash Simulator bu listenin bir parçası olacak. Fikri mülkiyet gizemli şekillerde hareket eder.

Geleceğe Dönüş Özel Paketi, adından da anlaşılacağı gibi, oyuncuları zamanda geriye götürecek: Okuduğum kadarıyla 1950’lere değil, “ikonik film setlerini ve dekorlarını” tazyikli suyla yıkama fırsatına sahip olacakları 1980’lere. Geleceğe Dönüş serisinden esinlenilmiştir”; bunlar arasında Doc Brown’ın minibüsü, Hill Valley Saat Kulesi, Holomax Tiyatrosu, Doc’un Zaman Treni ve tabii ki Time Machine (80’lerin ortalarından itibaren Marty McFly’ı taşıyan, modifiye edilmiş DeLorean) yer almaktadır. 50’lerin ortalarına kadar.

(Bu da Geleceğe Dönüş bugün yayınlansaydı Marty’nin 1993’e, Pearl Jam’in Ten’i yayımlamasından iki yıl sonrasına gideceğini belirtmek için iyi bir zaman. Sanırım uzanmam gerekiyor.)

PowerWash Simulator geliştiricisi FutureLab’ın eş CEO’su Kirsty Rigden, “Geleceğe Dönüş rüya gibi bir IP” dedi. “Bu yeni işbirliği bize oyuncularımızı tamamen beklenmedik bir yere, geçmişe, geleceğe ve bugüne götürme fırsatı veriyor!”

OKU  Hayatta kalma oyunu Sons of the Forest, kooperatif üs kurma, etli kabusları gösteriyor

Bu, yakın geçmişteki ilk Geleceğe Dönüş geçişi olmayacak: Örneğin 2015 yılında Rocket League, ünlü DeLorean zaman makinesini ürün yelpazesine ekledi. Ancak bu çok mantıklı: DeLorean bir araba ve Rocket League de arabalarla ilgili bir oyun. Geleceğe Dönüş ile işbirliği yapan basınçlı temizlik biraz daha tuhaf – oyun tarihindeki en tuhaf şey değil, bu onur muhtemelen bu yılın başlarında duyurulan Warhammer 40.000 crossover’a gidiyor – ama yine de hayranlar bu ihtimal karşısında oldukça heyecanlı görünüyor. Reddit yazarı Barbash_, “Umarım DeLorean’ın içini temizleyebiliriz” dedi. “Dostum, bu oyun yüksek sesle söylediğinde seni gerçekten tuhaf şeyler konusunda heyecanlandırıyor.”

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.