Oyun Haberleri

30 Kasım’da PC Gaming Show: Most Wanted’ı izleyin

PC Gaming Show: Most Wanted logo powered by Intel set against a textured red and black background

Bir sonraki PC Gaming Show, beğeneceğinizi düşündüğümüz yeni bir yıl sonu formatıyla 30 Kasım Perşembe günü yayınlanacak.

2023 yılındaki ikinci yayınımız, PC Oyun Gösterisi: En Çok Arananlar yeni fragmanlar, bilgiler ve duyurular içeren, yayınlanmamış en heyecan verici 25 PC oyununun sıralı bir geri sayımını sunacak. Gösteri aynı zamanda yeni oyun tanıtımlarını da içerecek ve 25’in ötesinde istek listesine layık birçok oyunu öne çıkaracak.

Gösteri için yeni bir formatta En Çok Arananlar listesi, PC Gamer tarafından oluşturulan özel bir oylama sürecine birlikte katılan 50’den fazla sektörün önde gelen isimlerinden, içerik yaratıcılarından ve birden fazla yayından eleştirmenden oluşan geniş bir panel tarafından belirlenecek.

Bu ünlü panelde Sid Meier (Civilization serisinden), Inxile Entertainment Stüdyo Başkanı Brian Fargo (Wasteland 3, Torment: Tides of Numenera) ve AbleGamers Direktörü Steven Spohn yer alıyor. Oyun endüstrisini oluşturan geniş perspektifleri temsil eden çok daha fazla yaratıcı, geliştirici ve ses duyurulacak.

PC Gaming Show: Most Wanted’ın sunuculuğunu üstlenecek Frankie WardCounter-Strike: Global Offensive ve League of Legends gibi oyunlardaki uluslararası e-spor etkinliklerinin düzenli bir figürü. Frankie ilk olarak 2018’de PC Gaming Show’da göründü ve en son bir oyuncuya dönüştürülürken görüldü. bir yapay zekanın zihni. (Şimdi çok daha iyi durumda, teşekkürler.)

Yayını 30 Kasım’da canlı izleyin twitch.tv/pcgamer, youtube.com/pcgamer, Steam ve diğer kanallar. Yayın saati, katılan oyunlar ve sektör seçmenlerinin tam listesi daha sonraki bir tarihte açıklanacak.

PC Gaming Show: Most Wanted, Intel ortaklığıyla sunuluyor. Buradaki ve daha sonraki güncellemeler için bizi takip etmeye devam edin pcgamingshow.com.

PC Gaming Show: Most Wanted’a katılmak istiyorsanız Melissa Makhmaltchi’ye e-posta gönderin: melissa.makhmaltchi@futurenet.com.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Crusader Kings 3: Turlar ve Turnuvalar bu baharda geliyor