Oyun Haberleri

Açılış Gecesi Canlı Sahnesi’ndeki çılgın oyuncu yaklaşırken Geoff Keighley soğukkanlılığını koruyor: ‘Bu çok hayal kırıklığı yaratıyor’

A stagecrasher approaches Geoff Keighley on stage early in Gamescom Opening Night Live 2023.

Bir yıldan kısa bir süre içinde ikinci kez Geoff Keighley video oyunu şovu, sahneyi bozan bir kişi tarafından kesintiye uğradı.

Bugünkü olay (burada YouTube’da kırpılmıştır), Keighley’nin Alman oyun fuarı Gamescom’u fragmanlar ve duyurularla başlattığı yıllık bir gösteri olan Opening Night Live’da meydana geldi. Bir Starfield müzik performansının ardından Keighley, karede aniden iki adam belirdiğinde oyunla ilgili bir bölüm tanıtmaya başladı.

“Austin 3:16” gömleği giyen sahneye çıkanlardan biri, Keighley’e yaklaşırken “Bill Clinton GTA 6 oynamak istiyor” şeklinde bir şeyler söyledi ve geçen yılki Game Awards sahneye çıkan kişinin söylediği saçma ifadeye atıfta bulundu. Yılın Oyunu Ödülünü alırken bir grup Elden Ring geliştiricisinin arkasına saklandı.

Austin 3:16 tişörtlü adam mikrofona konuşmak için Keighley’e yaklaşıp “GTA 6″yı tekrarlarken, sunucu hemen onu fark etti ve adamdan uzaklaştı. Diğer sahneye çıkan kişi ise TikTok ve YouTube sayfalarını tanıtan bir tişört sunarak önlerinden yürüdü.

Bir avuç seyirci sahneye çıkanları yuhalarken Keighley, “Çok teşekkür ederim. Çok teşekkür ederim arkadaşlar” dedi. “Gerçekten hayal kırıklığına uğradım. Bu çok hayal kırıklığı yaratıyor.”

Genel oturma alanında bulunan ancak sahnenin hemen önünde olmayan gösteri güvenlik personeli sahneye koştu ve adamlara eşlik etti. Olay, başlangıcından çözümlenmesine kadar yaklaşık 15 saniye sürdü.

Gamescom Açılış Gecesi Canlı 2023'ün başlarında bir sahne çılgını Geoff Keighley'e sahnede yaklaşıyor.

(Resim kredisi: Açılış Gecesi Canlı)

Biraz irkilen Keighley, kesintiden zarafetle geçiş yaptı.

“Bu, pek çok geliştirici için çok özel bir gece ve birisinin bu şekilde davrandığını görmek gerçekten hayal kırıklığı yaratıyor, ancak gösteriye hemen devam edeceğiz, size gösterecek birçok harika oyunumuz var.” Keighley seyircilerden alkış almaya devam etti. “Gerçekten, oyunları, bu topluluğu ve bunların bizim için ne kadar önemli olduğunu kutlamak için burada olduğumuz bir gecede böyle bir şeyin olduğunu görmek benim için çok üzücü.”

OKU  Hayatımın %41'ini teknoloji gazetecisi olarak geçirdikten sonra size bunların HALA 1.000 Doların altındaki en iyi Black Friday oyun dizüstü bilgisayarları olduğunu söyleyebilirim.

Sakin bir Keighley, gösterinin ilk konuğu Todd Howard’ı tanıtmaya devam etti.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.