Oyun Haberleri

Steam, Karnavalı ilk Made in Brazil İndirimi ile kutluyor

Made in Brazil Steam Sale logo

Wes, Brezilyalı oyuncular ve geliştiricilerle ilgili uzun metrajlı yazısında, Brezilya’nın oyun sahnesinin yeterince ilgi görmediğini söyledi. (yeni sekmede açılır) geçen yıl, ancak Steam’in ilk Made in Brazil İndirimi sayesinde yakında büyük bir tanıtım artışı elde edecek. (yeni sekmede açılır)Brezilya takımlarının yaptığı 500’den fazla maçla yarın başlayacak.

Satış, Eylül 2022’de satış planı hakkında tweet atan BitCake Studio’nun kurucusu Eduardo Lamhut’un fikriydi. BitCake buradan, 250’den fazla oyun şirketinin ve çeşitli oyun şirketlerinin ilgisini çeken satışın geliştirilmesini ve onaylanmasını koordine etti. türler “aksiyon ve maceradan strateji ve simülasyona.”

Daha fazla gör

Lamhut, “Diğer geliştiricilerle konuşurken, birdenbire Steam’de hiçbir zaman yalnızca Brezilya oyunları için indirim yapılmadığını fark ettik,” dedi. “Halihazırda Latin Amerika’ya odaklanan satışlar ve Brezilya oyunlarının yer aldığı çeşitli tematik satışlar gördük, ancak hiçbir zaman ulusal sektöre odaklanan bir satışımız olmadı. Birçok ülke bunu zaten yaptı ve bizim için yapma zamanı gelmişti. fazla!”

Ve şimdi oluyor.

Daha fazla gör

Made in Brazil Steam İndirimi 18 Şubat’ta, yani yarın başlayacak ve 23 Şubat’a kadar devam edecek; bu, aynı zamanda tesadüfen Brezilya’nın ilk tam gelişmiş Karnavalı haftasıdır. (yeni sekmede açılır) Covid-19 salgınının başlangıcından beri. İndirimde olacak oyunlardan bazılarının kısa bir özeti burada; fiyatları dikkate almayın, indirim yarına kadar geçerli değil!

(İmaj kredisi: Steam )

(yeni sekmede açılır)

OKU  World of Warcraft, Yeni Ork ve İnsan Mirası Zırh Görev Dizilerini Tanıtıyor


Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.