Oyun Haberleri

Tetris Effect: Connected Yakında Tüm Platformlar İçin Yeni Modlar Alacak

tetris effect connected triangle stage

için büyük bir güncelleme Tetris Etkisi: Bağlı yeni oyun modları ve özellikleri dahil olmak üzere yolda. Basitçe başlatmak yerine Tetris Etkisi: Bağlı PlayStation 5 ve PlayStation VR2’de olduğu gibi, geliştiriciler Monstars Inc., Resonair ve Stage Games, önemli bir yeni yama ile bu olayı kutlamaya karar verdiler. Yeni içerik de PS5 ve PS VR2’ye özel değil, aynı zamanda ücretsiz bir güncelleme olarak yayınlanacak. Tetris Etkisi: Bağlı PC, PS4, Switch, Xbox One ve Xbox Series X/S’de de.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

Tetris Etkisi ilk olarak 2018’de piyasaya sürüldü ve klasik bulmaca oyununu deneyimlemenin güzel bir yolu olarak hemen benimsendi. Oyunun orijinal versiyonu, deneyimi geliştirmek için eğlenceli görsellerin yanı sıra bir dizi heyecan verici oyun modu içeriyordu. bu Tetris Etkisi: Bağlı genişletme 2020’nin sonlarında başlatıldı ve oyuna hem yerel hem de çevrimiçi oyun için yeni kooperatif ve rekabetçi modlar ekledi.

İLİŞKİLİ: Tetris: İlk Fragman, Bunun Sıradan Bir Video Oyunu Filminiz Olmadığını Gösteriyor

Şimdi Tetris Etkisi: Bağlı son şekline evriliyor olabilir. 22 Şubat’ta Tetris Etkisi: Bağlı orijinaline çok benzeyen PlayStation VR2 desteğiyle PlayStation 5’te piyasaya sürülecek Tetris Etkisi PlayStation VR’de desteklendi. PS5 lansmanının yanı sıra, Tetris Etkisi: Bağlı yıllar boyunca oyuncu geri bildirimlerinin bir sonucu olarak yapılan oyun modları ve özellikleri ekleyen önemli bir güncelleme alacak.

OKU  Çinli işletmeler ve üniversiteler yapay zekayı güçlendirmek için arka sokak GPU satıcılarına yöneliyor

Örneğin, yeni Tetris Etkisi: Bağlı güncelleme, daha önce yalnızca birden çok oyuncuyla kullanılabilen bir mod olan tek oyunculu Klasik Skor Saldırısı ekler. Bu özellik, rekabetçi oyun düşünülerek eklenmiştir, bu nedenle hem Kuzey Amerika hem de Avrupa turnuvalarına uyması için hem NTSC hem de PAL sürümlerini destekler. Tetris oynamak. Ana Mod ve Arındırma Moduna sonsuz seçenekler de ekleniyor ve olağanüstü Tetris aşılacak oyuncular Tetris Etkisi: Bağlı‘nin mevcut liderlik tablosu sınırlamaları ve daha önce ulaşılamayan zorluk seviyelerine meydan okuyun.

Yeni güncellemede genişletilmiş olan Bölge mekaniğidir. Hem Yolculuk Modunda hem de Bölge Savaşındaki popülaritesi nedeniyle Maraton Moduna da ekleniyor. Ayrıca PlayStation VR2’nin çok eğlenceli bir özelliği de var; bu özellik, oyuncuların PS VR2’nin göz izleme işlevini kullanarak sadece gözlerini kapatıp açarak Bölge mekaniğini etkinleştirmelerine olanak tanıyor.

kesin Tetris deneyim çok daha kesin hale geliyor. geliştiricileri Tetris Etkisi: Bağlı genişletmenin 2020’de piyasaya sürülmesinden bu yana geri bildirimleri dinliyor ve teslim etme fırsatını bekliyor. Tetris Etkisi: BağlıPS5’teki lansmanı tam da böyle bir fırsat ve tüm platformlardaki oyuncular bunun avantajlarından yararlanacak.

Tetris Etkisi: Bağlı şu anda PC, PS4, Switch, Xbox One ve Xbox Series X/S’de mevcut ve 22 Şubat’ta PS5’te başlayacak.

OKU  2,5 milyar dolarlık soygunun arkasındaki kripto baronu, mahkemenin kendisini 11.196 yıl hapse mahkûm etmesiyle "Dünyadaki herhangi bir kurumu yönetecek kadar akıllıyım" dedi

DAHA: Nintendo Switch Online: En İyi Game Boy ve GBA Oyunları, Dereceli

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.