Oyun Haberleri

Steam’e gelen eski bir Stadia özel oyunu olan Wavetale’de büyülü bir takımadada gezinin

Steam'e gelen eski bir Stadia özel oyunu olan Wavetale'de büyülü bir takımadada gezinin

Thunderful Development’ın eski Stadia’ya özel Wavetale’i bu hafta Steam’i vurarak adadan atlama hikayesini Stadia’nın sona ermesinden hemen önce daha geniş dünyaya getiriyor. Wavetale Sigrid’in dalga sörfü yapan gölgesinin yardımıyla büyülü ve harap olmuş bir takımadayı kendi geçmişinden kurtarma arayışındaki hikayesini anlatıyor.

Kesinlikle The Legend of Zelda: Breath of the Wild’ın ardından çoğalan açık dünya keşif platformları ve aksiyon oyunları türünün bir örneğidir, ancak şık dünyası ve yaratıkları, bariz oyunlardan farklı bir çekiciliğe sahiptir. önceki kavramların kopyaları. Etrafında dolaşmanın iki ana yolunun olması özellikle dikkat çekicidir: Biri için dalgaların üzerinde hız yapmak ve diğeri için ağınızla sallanmak.

Wavetale ayrıca moda tasarımcısı balıkçılar, arsız sörfçüler ve huysuz büyükanneler gibi tuhaf ada sakinlerinden oluşan oyuncu kadrosuna da odaklanıyor. Belli ki korsanlar da var. 12 Aralık 2022’de Steam’de yayınlanacak. Tam denetleyici desteğine sahip ve şu anda Steam Destesinde Oynanabilir olarak listeleniyor.

Google’ın talihsiz oyun akışı gemisiyle devam etmeyen başka bir Stadia özelini görmek güzel. Korku oyunu Gylt (yeni sekmede açılır) kurtarıldı, ancak Splash Damage’ın parti tetikçisi Outcasters (yeni sekmede açılır) platformla birlikte ölecek. Stadia Ocak ayında kapanacak ve Google geri ödeme yapacak (yeni sekmede açılır) tüm donanım ve yazılım satın alımları. Bu, o sırada geliştiriciler için bir şok oldu (yeni sekmede açılır)Google’ın birçok kişinin aktif olarak geliştirmekte olduğu programı öldürdüğünden haberi yoktu.

gök gürültülü (yeni sekmede açılır) aynı zamanda Planet of Lana gibi oyunların da yayıncısıdır. (yeni sekmede açılır)LEGO Tuğla Masalları (yeni sekmede açılır)ve Cursed to Golf, Araf’ta golf oynamakla ilgili bir oyun (yeni sekmede açılır) herkes çok beğenmişe benziyordu.

Thunderful, Wavetale hakkında bir dizi kısa film hazırladı: Anlatı yaratımını vurgulayan biri (yeni sekmede açılır)müzik bestesi için başka (yeni sekmede açılır)ve üçüncüsü sanatsal kavramlar için (yeni sekmede açılır).

OKU  En iyi RTX 4080 donanımından 200 $ daha ucuz ve bazen daha hızlı olan, AMD destekli bir oyun bilgisayarı

Wavetale’i Steam’de bulabilirsiniz. (yeni sekmede açılır)

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

İlgili yazılar
Oyun Haberleri

Paylaşılan dünya bulmaca macerası Insight Adaları hiçbir hayal kırıklığı vaat etmiyor, sadece gerçek bir dinlenme zamanı vaat ediyor

Oyun Haberleri

Ultros, kozmik bir rahimde geçen psikedelik bir metroidvaniadır

Oyun Haberleri

Yaklaşan iş simülasyonu Ambulans Hayatı, halkı sizin yetenekli sağlık görevlilerinin ellerine bırakıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir