Oyun Haberleri

Overwatch 2 Oyuncusunun Yeni Bir Torbjorn Yeteneği İçin Komik Bir Fikri Var

An Overwatch 2 player's idea for Torbjorn's new ability plays on his years of friendship with the omnic Bastion.

Kahramanlar içerideyken Aşırı İzleme 2 Halihazırda oyuncuların parmak uçlarında birden fazla kaotik ve renkli yeteneğe sahip olan bir oyuncunun, oyun kadrosunun robotik bir üyesiyle arkadaşlığı üzerinde oynaması için yeni bir Torbjorn yeteneği önerisi var. Anlatımsal olarak, ister Roadhog ve Junkrat’ın komedi odaklı kaosu, ister Reaper ile Soldier: 76 arasındaki bitmeyen düşmanlıklar olsun, Blizzard oyunun kadrosunu süsleyen karmaşık ilişkiler ağını gösterdiği için bu yeni bir şey değil. yine de bu ilişkiler üzerinde oynama yeteneklerine sahip olmak, ancak Torbjorn için bu oyuncu önerisi bunu değiştirebilir.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

Aşırı İzleme 2‘in çok oyunculu modu Ekim 2022’nin başlarında yayına girdi ve beraberinde oyunu tazelemek için takım boyutunu altıdan beşe düşürme ve bir dizi karakter değişikliği de dahil olmak üzere bir dizi değişiklik getirdi. İkincisinin bir örneği, stüdyo rolün yeteneklerini daha iyi yansıttığına inandığı için bir DPS kahramanından bir tank kahramanına dönüştürülen Doomfist’in elden geçirilmesinde görüldü. Devam oyunu, karakter değişikliklerinin yanı sıra oyuncuların denemesi için Kiriko, Sojourn ve Junker Queen formlarında üç yeni karakter getirdi.

İLGİLİ: Overwatch 2 Orisa Oyuncusu, Etkileyici Cirit Atışı ile Düşman Widowmaker’ı Aştı

Devam filmi başladığında diğer bazı kahramanlar kadar çok değişikliğe uğramayan bir karakter Torbjorn’du. Aşırı İzleme 2daha hızlı oyun. Ancak Reddit kullanıcısı Dual-ity, yalnızca destek kahramanını daha da canlandırmakla kalmayıp, aynı zamanda Bastion oyuncularıyla sinerji fikrini de zorlayan bir fikir sunuyor. Fikirleri, Torbjorn’un eski çekicini kullanarak Bastion’u iyileştirebileceğini, Torbjorn’un bir mühendis olarak tarihi ve Bastion ile dostluğunu oynayarak iyileştirebileceğini görecekti.

OKU  Siber bisikletinizi hazırlayın ve Gripper'da bir kıskaçla bir robotun bağırsaklarını sökün

Torb, kaleyi Overwatch’tan çekiçle iyileştirebilmelidir.

Anlatısal olarak, Torbjorn ve Bastion mühendis, sadık kuş arkadaşıyla Avrupa ormanlarında gezinen duyarlı robotu keşfettiğinden beri arkadaştırlar. Mühendis, Omnics’e karşı düşmanca bakış açısını yumuşatmayı öğrenirken, Torbjorn Bastion fazla mesaisini onarıp yükseltirken ikili önümüzdeki birkaç yılı birlikte geçirecekti. Dual-ity’nin fikri, bu dostluğu ve Torbjorn’un son yıllarda çiftin neler yaptığını gösteren Paskalya yumurtaları dışında oyun içinde Bastion üzerinde yaptığı işi yansıtmanın ideal bir yolu olacaktır.

Daha geniş bir ölçekte, Dual-ity’nin fikri, başka bir benzersiz dönüşüm sağlayabilir. Aşırı İzleme 2Oyuncuları, genel kompozisyonun yanı sıra eşleştirmeler etrafında takımlar oluşturmaya teşvik ederek oyunun oynanışı. Reinhardt ve Brigitte arasındaki akıl hocası/danışmanlık ilişkisi gibi, Blizzard’ın yalnızca belirli eşleştirmelerle birlikte çalışan benzersiz yetenekler geliştirmek için yararlanabileceği pek çok başka karakter vardır. Blizzard’ın Dual-ity fikrine göre hareket etmeye ve bu konsepti piyasaya sürmeye karar verip vermeyeceğini yalnızca zaman gösterecek. Aşırı İzleme 2.

Aşırı İzleme 2 şu anda PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Switch, Xbox One ve Xbox Series X/S’de mevcuttur.

DAHA: Overwatch 2 Sezon 2 Doomfist Değişiklikleri Açıklandı

OKU  Wild Hearts geliştiricileri, PC bağlantı noktasının çok kötü çalıştığını kabul ediyor ve gelecek hafta düzeltme sözü veriyor

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.