Oyun Haberleri

Street Fighter 6, 4/20’de Lil Wayne ile ‘büyük haberler’ vaat ediyor

Cammy in Street Fighter 6.

sokak dövüşçüsü 6 (yeni sekmede açılır) iki aydan az bir süre kaldı ve yeni nesil harika dövüş oyunlarını başlatıyor. Capcom’un, yılın en büyük günü olan 4/20’de yayınlanan bir vitrinle, büyük sürümden önce hala bazı açıklamaları var. Oh, ve Lil Wayne bir nedenden dolayı ev sahipliği yapıyor.

Bu, Street Fighter 6’nın 2 Haziran çıkış tarihinden önceki son gösteri ve Lil Tunechi’nin kendisinden ve bazı geliştiricilerden yaklaşık 30 dakikalık bilgi sunuyor. Oyunun Dünya Turu, Dövüş Alanı ve Savaş Merkezleri modu hakkında yeni ayrıntılar alacağız ve YouTube akışı “gösterinin sonunda büyük haberler” vaat ediyor.

Daha fazla gör

Weezy, Street Fighter ile ilgili bazı çalışmalarda Capcom ile ilk kez çalışmıyor. Rapçi, 2014’te Drake ile tamamen dövüş oyunu temalı bir tura öncülük etti. Geliştiricinin ikisi için destek ve Street Fighter’dan ilham alan bazı grafikler sağladığı Capcom’un desteğine bile sahipti.

Capcom’un açıklayacak daha hangi haberleri kaldığını görmek ilginç olacak. Bu noktada makul bir miktar biliyoruz – geliştirici lansman kadrosuna kilitlendi ve bir avuç karakteri denemek ve karakter yaratıcısıyla uğraşmak için iki kapalı betamız oldu. Japon bir yayıncıdan sonra açık betaya geçeceğimize dair söylentiler var. gelişigüzel düştü (yeni sekmede açılır) bu, Nisan ayında bir ara gerçekleşecekti.

Bize gelen haberler ne olursa olsun, Street Fighter 6 şüphesiz çok iyi olacak. Özellikle oyunun Dünya Turu modunun, sonunda insanları düğme ezme yaşam tarzından uzaklaştırarak dövüş oyunlarının sunduklarını gerçekten takdir etmeye yönlendirmek için büyük bir kapı olacağını hissediyorum. Kapalı betada oynadığım çok az şey inanılmaz derecede umut vericiydi ve şu anda 2023’ün en çok beklenen oyunum.

Street Fighter 6’nın son gösterimi şu adreste yayınlanıyor: 20 Nisan de 15:00 PT / 18:00 ET / 23:00 BST. YouTube’da yakalayabilirsiniz (yeni sekmede açılır)veya Twitch’te. (yeni sekmede açılır)

OKU  Bugünün Wordle 540 yanıtı ve 11 Aralık Pazar günü için ipucu


Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.