Oyun Haberleri

Ayrılmış bir Rockstar kurucu ortağı, sonunda bir müzik videosu ve büyük, ürkütücü bir göz küresiyle sırada ne olacağını anlatıyor.

Dan Houser

Rockstar Games’in kurucu ortağı Dan Houser, “Absurd Ventures in Games” için Birleşik Krallık’ta bir ticari marka başvurusunda bulunduğundan iki yıl sonra, şirket “Storytelling. Philanthropy. Ultraviolence” sloganıyla bir web sitesi başlattı. Şu anda ürünler yerine titreşimler satan ve “akla gelebilecek her ortamda zihinleri kirletme ve ruhlara zarar verme” vaadiyle birlikte gelen bir promosyon makarası var.

Absurd Ventures, “canlı aksiyon ve animasyon; video oyunları ve diğer etkileşimli içerik; kitaplar, grafik romanlar için üretilecek ortam ne olursa olsun, anlatı dünyaları inşa etmeye, karakterler yaratmaya ve çeşitli türler için hikayeler yazmaya kararlı olduğunu söylüyor. ve yazılı podcast’ler.”

Sitede tıklamak, fare imlecinizi takip eden bir göz getirirken, arka plandaki bilgisayar kodu uğursuz mesajlara dönüşür, ancak yaklaşan projeler veya girişimler hakkında somut açıklamalar yoktur.

Absurd Ventures ticari markasının bir LLC ile birlikte ilk kez tescil edilmesinin üzerinden iki yıl geçti. Kim bilir, belki de Absurd Ventures, Rockstar’ın gelecek sürümlere karşı ağzı sıkı yaklaşımı geleneğini sürdürüyordur, ancak tüm bu şifreli saçmalıklar, umarım garip bir müzik videosundan daha önemli bir şeye yol açar.

Dan Houser’ın Rockstar’a katkıları, sadece bir kurucu olmanın ötesine geçiyor; Red Dead Redemption 2 ve Grand Theft Auto 4 gibi Rockstar’ın en prestijli sürümlerinden bazılarında yazar ve yapımcı olarak anılıyor. cızırtılı makara ve hacker göz küresi, ancak alaycı enerji, Rockstar’ın keskin havasıyla çok uyumlu geliyor. Özellikle arkalarında bu kadar büyük bir isimle, bu “anlatı dünyalarının” ne hale geldiğini görmek ilginç olacak.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Bugün Wordle: 12 Kasım Pazar için ipucu ve cevap #876