Oyun Haberleri

Tales of Symphonia Anime YouTube’da Yayında

tales-of-symphonia-cover

bir bölüm Tales of Symphonia Animasyon YouTube’a yeni yüklendi. bu Senfoni hikayeleri İlk olarak 2007’de yayınlanan anime, orijinal video animasyonunun üç yayından oluşuyordu: Sylvarant Bölüm, Tethe’alla Bölümve Birleşik Dünya Bölümü. İle Tales of Symphonia Remastered 17 Şubat 2023’te çıkacak, oyunu çeşitli yollarla ve diğer mevcut medya özelliklerini kullanarak tanıtmak için en uygun zaman gibi görünüyor.


Oyunu bilmeyenler için; Senfoni hikayeleri bir aksiyon rol yapma oyunudur ve oyunun beşinci ana başlığıdır. Masallar seri. Başlangıçta GameCube ve PlayStation 2’de bulunan, Senfoni hikayeleri Sylvarant’ın kurgusal dünyasında dünyayı kurtarmaya çalışan baş karakter Lloyd’u takip ediyor. Görevi boyunca birçok yeni tehlikeyle karşılaşır ve sonunda Sylvarant’ı kurtarmanın paralel bir dünya olan Tethe’alla’nın yok edilmesi anlamına geleceğini keşfeder.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLİŞKİLİ: Diğer ‘Hikayeler’ Remasters Geçiş için Symphonia’yı Takip Etmeli

Resmi Tales of Series Twitter hesabı tarafından duyurulduğu üzere Sylvarant Arc of’un ilk bölümü yayınlandı. Senfoni hikayeleri Animasyon, Bandai Namco Europe’un YouTube hesabına yeni yüklendi. Mevcut videoları kontrol ettikten sonra, İngilizce, İspanyolca, İtalyanca ve Fransızca altyazılı dört altyazılı versiyon (Japonca dublaj) izlenmeye hazırdır. Ayrıca resmi Tales of YouTube Kanalı, 25 Ocak’ta yayınlanacak olan ikinci bölüm için planlanmış bir prömiyer yapıyor. Bu, ilk OVA’nın muhtemelen YouTube’da resmi olarak mevcut olacağı anlamına gelebilir.

İle senfoni arasında en iyilerden biri olarak sıralanıyor. Masallar franchise, yaklaşan remaster için yutturmaca yüksek olabilir. Öyleyse, bu, seri ve unvan için daha fazla beklenti oluşturmanın harika bir yoludur. Bu şekilde hayranlar, eski konsolları açıp tozlamak zorunda kalmadan hikayeyi yeniden yaşayabilir ve sadece hikaye boyunca yollarını izleyebilirler. Ardından, remaster çıktığında, oyuncular güncellenmiş oyunu tüm görkemiyle deneyimleyebilir ve her şeyi bir kez daha oynayabilir.

OKU  Sony, erişilebilirlik denetleyicisi Project Leonardo'yu sergiliyor

bu Masallar serisi, oyun tarihinin en ünlü serilerinden biridir. Eşsiz mekaniği ve diğer ilginç oyun özellikleri ile kendi hayran kitlesini oluşturmuştur. Oyun içi karakterler ve irfan, oyuncuların kafasında bir iz bıraktı. senfoniLloyd, dizi tarihindeki en unutulmaz hikayelerden birine sahip. Hayranlar, remaster çıktığında bu deneyimin bir parçası olacaklar, ancak o zamana kadar, YouTube’a yüklenen bölümler olay örgüsüne ayak uydurmalarına yardımcı olacak.

Senfoni hikayeleri yeniden düzenlendi 17 Şubat’ta PS4, PS5, Switch, Xbox One ve Xbox Series X/S için çıkıyor.

DAHA FAZLA: Tales of Arise, Tales of Symphonia ve Vesperia ile Temaları Paylaşıyor

Kaynak: YouTube Kanalının Hikayeleri

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

İlgili yazılar
Oyun Haberleri

Destiny 2 Planing Devasa Sezon Ortası Silah Hasarı Güçlendirmeleri

Oyun Haberleri

Bu sürükleyici lo-fi simülasyon oyununda bir bataklık şeytanı olun, kaosa neden olun, bir şeyler çalın

Oyun Haberleri

Genshin Impact Player 65 Karakterin Tümünü Seviye 90'a Getiriyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir