Oyun Haberleri

Bugünün Wordle ipucu ve cevabı #735: 24 Haziran Cumartesi

Today

Bugünün Wordle’ı için biraz rehberlik istiyorsanız, özellikle sizin için yazılmış yeni bir ipucunun yanı sıra her oyunu kazanmanıza yardımcı olmak için tasarlanmış çeşitli daha genel ipuçları sizi bekliyor. Daha fazlasına mı ihtiyacınız var? Anladınız: 24 Haziran (735) Wordle’ın yanıtı sadece bir tık uzakta.

Erken yeşilim en iyi yerde olmasa ve sarılarım rahatlık için biraz fazla esnek olsa da, bugünün bulmacası benim için hızlı ve kolay bir oyun oldu. Dağınık atış keşfinden hedefli bir tahmine geçiş, tam olarak umduğum gibi oldu. Dünkü başarısızlığın ardından, bugünün Wordle yanıtı bir nebze olsun rahatlatıcı geldi.

Bugünün Wordle ipucu

(İmaj kredisi: Josh Wardle)

24 Haziran Cumartesi için bir Wordle ipucu

Etkileyici derecede büyük veya önemli olan herhangi bir şey, bugünün kelimesi kullanılarak tanımlanabilir. Aynı zamanda bir piyano türünün adıdır ve İngiliz argosunda bin pound (ağırlık değil para) anlamına gelir. Bugünün cevabında sadece bir sesli harf var.

Bugünkü Wordle’de çift harf var mı?

Hayır, bugünkü bulmacada çift harf yok. .

Wordle yardımı: Wordle’u her gün yenmek için 3 ipucu

Wordle oynamaktan daha iyi bir şey varsa, o da Wordle’ı iyi oynamaktır, bu yüzden başarıya giden yolda size yardımcı olacak birkaç hızlı ipucu paylaşacağım:

 • İyi bir açıcı, benzersiz ünlülerin ve ünsüzlerin dengeli bir karışımını içerir.
 • Taktiksel bir ikinci tahmin, harf havuzunu hızla daraltmaya yardımcı olur.
 • Çözüm, tekrar eden harfler içerebilir.
OKU  Minecraft Player, Super Bowl Onuruna State Farm Stadı'nı Yeniden İnşa Ediyor

Gece yarısına kadar yapıldığından emin olmanın ötesinde zaman baskısı yok. Bu nedenle, oyuna sıradan bir gazete bulmacası gibi davranmamak ve boş geliyorsanız daha sonra geri dönmemek için hiçbir neden yok.

Bugünün Wordle yanıtı

(İmaj kredisi: Gelecek)

#735 Wordle cevabı nedir?

Her günün bir kazanan olduğundan emin olun. 24 Haziran (735) Sözünün Cevabı BÜYÜK.

Önceki cevaplar

Son 10 Wordle yanıtı

Bellek bankalarınıza ne kadar çok eski Wordle yanıtı sığdırabilirseniz, halihazırda kullanılmış olan bir çözümü yanlışlıkla seçmeden bugünün Wordle yanıtını tahmin etme şansınız o kadar artar. Geçmişteki Wordle yanıtları, günlük bulmaca çözme işleminizi taze tutan eğlenceli başlangıç ​​sözcükleri için size bazı mükemmel fikirler de verebilir.

İşte bazı yeni Wordle çözümleri:

 • 23 Haziran: göz dikmek
 • 22 Haziran: TATMAK
 • Haziran 21: VİNÇ
 • 20 Haziran: DON
 • 19 Haziran: KAZOO
 • 18 Haziran: UTANÇ
 • 17 Haziran: ÇİFTLİK
 • 16 Haziran: KAYIŞ
 • 15 Haziran: BELKİ
 • 14 Haziran: SUÇ

Wordle hakkında daha fazla bilgi edinin

(İmaj kredisi: Getty aracılığıyla Nurphoto)

Wordle her gün size altı sıra beş kutu sunuyor ve bunların içinde hangi gizli beş harfli kelimenin saklandığını bulmak size kalmış.

isteyeceksin güçlü bir kelime ile başla ALERT gibi—birden çok sesli harf, yaygın ünsüzler içeren ve tekrarlanan harfler içermeyen bir şey. Enter’a basın ve kutular hangi harflerin doğru veya yanlış olduğunu size gösterecektir. Bir kutu dönüyorsa, o harf gizli kelimede hiç yok demektir. , harfin kelimede olduğu, ancak o konumda olmadığı anlamına gelir. , doğru harfi doğru yerde tuttuğunuz anlamına gelir.

Geçen sefer kaçırdığınız yaygın harfleri kapatmak için başka bir “iyi” kelime kullanarak, aynı zamanda bugünün cevabında bulunmadığı için artık bildiğiniz herhangi bir harften kaçınmaya çalışarak, ikinci kez birinciye iltifat etmek isteyeceksiniz.

OKU  Komik Marvel's Spider-Man Bug, Peter Spooder-Man'in Boynunu Veriyor

Bundan sonra, tahminlerinizi doğru kelimeye kadar daraltmak için öğrendiklerinizi kullanma durumudur. Toplamda altı denemeniz var ve yalnızca gerçek sözcükleri kullanabilirsiniz (bu nedenle, E olup olmadığını görmek için kutuları EEEEE ile doldurmanıza gerek yoktur). Harflerin de tekrarlanabileceğini unutmayın (örn: KİTAPLAR).

Daha fazla tavsiyeye ihtiyacınız varsa, kontrol etmekten çekinmeyin. Wordle ipuçlarıve daha önce hangi kelimelerin kullanıldığını öğrenmek isterseniz yukarıdaki ilgili bölüme kaydırabilirsiniz.

Başlangıçta, Wordle yazılım mühendisi tarafından hayal edildi Josh Wardle, kelime oyunlarını seven partnerine sürpriz olarak. Oradan ailesine yayıldı ve sonunda halka açıklandı. Kelime bulmaca oyunu o zamandan beri tonlarca kişiye ilham verdi. Wordle benzeri oyunlar, günlük numarayı müzik, matematik veya coğrafya etrafında yeniden odaklamak. Wordle’un bu kadar popüler hale gelmesi çok uzun sürmedi. New York Times’a yedi rakama satıldı. Hepimizin sadece üç renkli kutularda iletişim kurması elbette an meselesi.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.