Oyun Haberleri

Sahte OBS bağlantısını tıkladıktan sonra NFT God’ın ‘tüm dijital geçim kaynağı’ tükendi

Man can

Tanınmış kripto yatırımcısı NFT God, Henry adını verdikleri berbat görünümlü bir mutant Bored Ape NFT’nin sahibi, popüler akış uygulaması OBS için Google’da sponsorlu bir indirme bağlantısını tıkladıktan sonra tüm kripto para birimlerini ve diğer dijital varlıklarını çaldı.

Bir gazetenin en üstteki gönderisinde “Net değerimin hayatını değiştiren bir miktarını kaybettim” yazıyor. iplik (yeni sekmede açılır) NFT God’ın Twitter hesabında. Burada, “Kişisel gelişim üzerine günlük ipuçları” yayınladıkları bu alanda, konu olayla ilgili bazı zengin anlatı ayrıntılarına giriyor (Web3isgoinggreat aracılığıyla) (yeni sekmede açılır)).

“Kanepede uyuşmuş halde oturdum. Bunun sadece başlangıç ​​olduğunu biliyordum. Bu bir cüzdan tavizi değildi. Tüm dijital geçim kaynağım saldırı altındaydı.” Her şeyi sildikten ve şifrelerini sıfırladıktan sonra gönderi devam ediyor, “Telefonumdaki alt yığın şifremi değiştirmek için koşarken kalbim bir Ferrari gibi atıyordu.”

NFT God’ın tüm cüzdanları boşaltılmakla kalmamış, kişisel Twitter’ları da ele geçirilmişti. %1 Daha İyi iş hesabı. Üstelik aileleri, arkadaşları ve takipçileri, aynı kaderle karşılaşmaları için onları kandırmaya çalışan kimlik avı bağlantılarıyla dolu mesajlar aldı – buna 16.000 Substack takipçisi de dahildir.

Daha fazla gör

“Substack’im benim için hayatımda insan olmayan her şeyden daha önemli. En derin kişisel çalışmamı yarattığım yer. Topluluğumu kurduğum yer. Hayatımda en çok gurur duyduğum kişisel başarım.”

Bir sonraki yükseltmeniz

(İmaj kredisi: Gelecek)

Oyun için en iyi CPU (yeni sekmede açılır): Intel ve AMD’den en iyi yongalar
En iyi oyun anakartı (yeni sekmede açılır): Doğru tahtalar
En iyi grafik kartı (yeni sekmede açılır): Mükemmel piksel iticiniz sizi bekliyor
Oyun için en iyi SSD (yeni sekmede açılır): Oyuna diğerlerinden önce girin

OKU  Vampire Survivors'ın son DLC'si, geçen yıl aşık olduğum oyunun 2 dolarlık mükemmel bir sarsıntısı

Kripto para birimi yatırımcılarının birkaç küçük hata yüzünden tüm geçim kaynaklarının bu şekilde buldozerlerle alt üst edilmesinin ne kadar kolay olduğu biraz karışık.

kullanıcı @suthie86 (yeni sekmede açılır) çalındıktan sonra NFT God’s Bored Ape’ı keskin nişancılıkla yakalamayı başardı ve görünüşe göre Henry artık sahibiyle birlikte evinde güvende. İşlemin yaklaşık 16.65 ETH (yazım sırasında 25.800 $) olduğuna inanıyorum, bu da esasen Dr. 1% Better over here’ın başlangıçta ödediği fiyattır. O zaman burada fidye yok.

NFT God’ın %1 Daha İyi hesabındaki sonraki gönderiler, son kargaşaya selam veriyor gibi görünüyor. “Büyümeyi garanti etmenin tek bir yolu var: Rahatsızlık.”

Yani belki de en azından bu deneyimden bir şeyler öğrenmişlerdir.


Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.