Oyun Haberleri

Tekken 7, başka bir önemli satış kilometre taşına ulaştı

Kazuya Punch Tekken 7

O tekken Bu, dizi yapımcısı Katsuhiro Harada tarafından duyurulur. tekke 7 yakın zamanda yepyeni, etkileyici bir satış kilometre taşını geçti. O tekken serisi, son on yılda en popüler dövüş oyunu özelliklerinden biri oldu ve serideki yedinci taksit, rekabetçi dövüş oyunu arenasında büyük bir hit oldu. Karmaşık mekaniği ve dizilişiyle övüldü, piyasaya sürüldükten sonra çok sayıda destek ve DLC aldı. Bu, DLC’nin 4 sezonunu içerir. tekke 7Noctis gibi çeşitli konuk dövüşçüler dahil Son Fantezi 15Kaz Howard çıktı ölümcül öfkeve hatta Negan dışarı yürüyen ölü.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

için bu büyük başarı tekke 7 oyunun satışlarının önceki herhangi bir girişten daha yüksek olmasına yansıdı. için daha önce kaydedilen satış kilometre taşı tekke 7 Oyunun yeni Definitive ve Originals Digital Editions sürümlerinin yayınlanmasının ardından satışa çıkan 8 milyon kopya satıldı. Şimdi seri başka bir eşiği aştı ve serinin en çok satan oyunlarından biri olmanın yanı sıra tüm zamanların en çok satan dövüş oyunlarından biri oldu.

BİRBİRİNE BAĞLI: Tekken 8 Yönetmen Devletleri Oynanışı “Daha Agresif” Oluyor

Bu tekke 7 Milestone, oyunun 10 milyondan fazla kopya satmayı başardığını belirttiği Harada’nın Twitter hesabından duyuruldu. Bu aynı zamanda şu anlama gelir: tekken Dizi 54 milyondan fazla kopya sattı ve hayranlarına yıllarca destekleri için teşekkür etti. Hesabına tam listeyi gösteren bir kutlama resmi de gönderildi.

OKU  Bahçıvanlıkla ilgili bu dijital oyuncakla güzel açık alanlar yaratın

Bu yapar tekke 7 tüm zamanların en çok satan altıncı dövüş oyunu; sokak dövüşçüsü 2. Bu satış kilometre taşının şu anki taç taşıyıcısı Super Smash Bros. Ultimate29.53 milyon adet satılırken sokak dövüşçüsü 2 15,5 milyon adettir. Bu ilk 5’teki diğer oyunlar şunları içerir: Mortal Kombat 11, Super Smash Bros. Kavgasıve Mortal Kombat X.

desteği ile tekke 7 Kurs sona erdikten sonra, Bandai Namco şu anda bir sonraki numaralı ana hat girişi üzerinde çalışıyor. Tekken 8 Kısa bir süre önce The Game Awards 2022 şovunda, hayranlara oynanışa ve hikaye ritmine kısa bir göz atma fırsatı veren yeni bir fragman yer aldı. Harada’ya göre, Tekken 8 Jin Kazama’nın uzun zamandır beklenen rövanş maçında babasıyla karşılaşacağı Kazuya’nın Heihachi Mishima’yı yenmesinin ardından, bir önceki oyundaki olaylardan altı ay sonra geçiyor.

tekke 7 şimdi PC, PS4 ve Xbox One için kullanılabilir.

DAHA: Tekken: Serideki en ikonik 10 an

İlgili yazılar
Oyun Haberleri

Solium Infernum, PC Gaming Show'a benzersiz bir Cehennem vizyonuyla geliyor: 'Kaos değil, bürokrasi yeri'

Oyun Haberleri

Like A Dragon: Infinite Wealth, Daniel Dae Kim'in seslendirmesini ve Danny Trejo'nun unutulmaz yüzünü tanıtıyor

Oyun Haberleri

Crown Wars: The Black Prince, Yüz Yıl Savaşlarını konu alan büyülü, taktiksel bir RPG'dir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir