Oyun Haberleri

Life is Strange 2 Nintendo Switch Portu Açıklandı

Life-Is-Strange-2-Nintendo-Switch-Port-Announced-Dont-Nod-Square-Enix

Hayat Garip 2 Nintendo Switch sürümü için duyuruldu. Son nesilde, büyük başarı elde eden en büyük yeni IP’lerden biri Don’t Nod Entertainment ve Square Enix’indi. Hayat gariptir, epizodik bir anlatı macera dizisi. Geçen yıl, Square Enix orijinali getirdi Hayat gariptir ve Life is Strange: Fırtınadan Önce üzerinden Nintendo Switch’e Life is Strange Arcadia Bay Koleksiyonuardından en son giriş Life is Strange: Gerçek Renkler. Şimdi, Hayat Garip 2 nihayet bir Nintendo Switch sürümüyle onlara katılıyor.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

Hayat Garip 2 ilk olarak 2018’de piyasaya sürülmesiyle alay edildi. Captain Spirit’in Müthiş Maceralarıresmi olarak duyurulmadan önce oyunun ayarını ve karakterlerini ortaya çıkaran . Hayat Garip 2 orijinal oyunla aynı evrende geçiyor, ancak polis vahşeti sırasında babaları öldürüldükten sonra kanundan kaçmak zorunda kalan iki yeni karaktere, Sean ve Daniel’e odaklanıyor. Oyunun çoğu, Sean’ın telekinezi güçlerini kontrol etmeyi öğrenirken küçük kardeşi Daniel’i koruma yeteneğini etkileyen ahlaki seçimler yapmaya odaklanıyor.

İLGİLİ: Life is Strange Geliştirici Dontnod’un Geliştirme Aşamasında 8 Oyunu Var

Square Enix açıkladı! Hayat Garip 2 2 Şubat 2023’te bir Nintendo Switch sürümüyle seleflerini takip edecek. Oyunun şu anda yalnızca dijital bir sürüm için onaylandığı, yani bunun gibi bir fiziksel sürüm görmenin pek olası olmadığı anlamına geliyor. Life is Strange: Gerçek Renkler.

OKU  John Wick'in yönetmeni Rainbow Six filmi çekiyor

Birçok görünüm Hayat Garip 2 modern Kuzey Amerika’daki kardeşlik, ırk ayrımcılığı ve siyaset temaları nedeniyle dizinin geri kalanından çok farklı. Buna rağmen, Hayat Garip 2 hala selefi kadar duygusal olarak güçlü ve şu anda serinin en uzun girişi olmaya devam ediyor ve yenmesi 16-18 saat sürüyor. Oyun, selefinin önünde büyük bir teknik sıçrama ve Life is Strange: Fırtınadan Önceyani bu Nintendo Switch bağlantı noktası, muhtemelen onu daha uyumlu hale getiren grafiksel düşürmeler görecek. Gerçek renklerNintendo Anahtarı sürümü.

Hayat Garip 2Nintendo Switch’in piyasaya sürülmesi, Square Enix’in anlatısal macera serisinin tamamını avuçiçi/konsol hibritine getirerek, bir sonraki girişin lansman sırasında platforma gelmesini daha olası hale getiriyor. nerede olduğu bilinmemekle birlikte Hayat gariptir Don’t Nod ve Square Enix’in yayınlanmasından önce ayrılması göz önüne alındığında, sıradaki dizi Life is Strange: Gerçek Renklergörünüşe göre dizi, Deck Nine’ın elinde ilerliyor.

Hayat Garip 2 şimdi PC, PS4 ve Xbox One için kullanılabilir. Oyun, 2 Şubat’ta Nintendo Switch’te yayınlanacak.

DAHA: Life Is Strange Arcadia Bay Koleksiyon İncelemesi

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.