Moda

Kourtney Kardashian, Madonna tişörtü ve leopar desenli şortuyla “Day After Coachella” performansını sergiliyor.

Kourtney Kardashian, Madonna tişörtü ve leopar desenli şortuyla "Day After Coachella" performansını sergiliyor.

Kourtney Kardashian ve Travis Barker, muhtemelen ilk evlilik yıldönümlerini kutlamak için Paskalya hafta sonu boyunca Palm Springs’e gittiler. 8 Nisan Cumartesi günü çift, klasik koşu kıyafetleri içinde ayak işlerini yaparken görüldü (ünlüler bir kez daha bizim gibi). Kourt, leopar desenli şortlar ve uzun, siyah tabanlı deve motosiklet botlarıyla eşleştirilmiş büyük boy 1991 tarihli eski bir Madonna tişörtü giymişti. Şu anki platin sarısı bobunu küçük bir topuzla takmıştı ve Y2K havasını yansıtan büyük turuncu güneş gözlüklerini, cep telefonunu ve kahverengi bir soda şişesini takmıştı. Halkla ilişkiler uzmanı olarak Kourt, her fotoğrafın üzerine etiketi yapıştırdı.

Koca Travis Barker, beyaz bir grafik tişört, bol gri pantolon, spor ayakkabılar ve siyah güneş gözlüklerinden oluşan eşit derecede gündelik bir ayak takımı görünümü giydi. Büyük olasılıkla omzunda Kourt’un büyük siyah çantasını, bir elinde yeşil bir içecek ve diğerinde kahverengi bir alışveriş çantası taşıyordu. Genel olarak, çiftin buradaki estetiği “Coachella’da geçen büyük bir günün ertesi sabahı”.

Kourtney Kardashian ve Travis Barker bir yıldır evliler.

MEGA

Geçen hafta Hulu, düğünleri (veya daha spesifik olarak düğünleri) hakkında özel bir fragman yayınladı. Ölüm bizi ayırana kadar. Özel etkinlik, izleyicilere Las Vegas’taki düğünleri ve İtalya’daki gösterişli kutlamaları hakkında daha da fazla içerik sağlayacak. Kourtney Kardashian ve Travis Barker’dan daha fazla içerik istiyorsanız, 13 Nisan’da Hulu’daki özel indirimlere göz atın.


Daha çok moda yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Kim Kardashian ve North West, kırmızı halıda anne-kız cazibesini sergiledi
İlgili yazılar
Moda

Margot Robbie'nin en yeni Barbie elbisesinin kopyası, basın turundaki en iyi görünümü oldu

Moda

Ryan Gosling'in Barbie İlk Gösterim Kolyesi bugün göreceğiniz en sevimli şey

Moda

Emma Watson, 2017 Güzel ve Çirkin promosyon elbisesini yeniden giydi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir