Oyun Haberleri

Pokemon Scarlet ve Violet Arven ve Mabosstiff, Simpsons tarzı bir makyaj yapıyor

arven-pokemon-scarlet-and-violet-fist-raised

A Pokemon Kızıl ve Menekşe Oyuncu aletlerini aldı ve neu sanat tarzında oyunlardan iki karakter, Arven ve Pokémon Mabosstiff’i çizdi. simpsonlar. Sanatçı, orijinal eserini Reddit’te yayınladı ve diğerlerinin olumlu oyları ve yorumlarıyla tanındı. Pokemon Kızıl ve Menekşe hayranlar.


Mabosstiff, Arven’in ekibinin ana Pokémon’udur ve Path of Legends hikayesinin ayrılmaz bir parçasıdır Pokemon Kızıl ve Menekşe. Mabosstiff, koçunun ana motive edicilerinden biri olarak görev yaparken, aralarındaki bağ oyalandı. pokemon Hayranlar, Arven’in sevgili Pokemon’unu ciddi bir hastalıktan kurtarmak için neler yaşadığını gördükten sonra. Eğitmenler, onları koruyan beş Titan Pokémon’u yenerek beş Herba Mystica’nın hepsini topladıktan sonra, Mabosstiff iyileşir ve Path of Legends hikayesinin son savaşı için Arven’in ekibinin başına döner.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLGİLİ: Pokemon Scarlet ve Violet Dağıtım Etkinliği Oyunculara Sandviç Malzemelerini Veriyor

Arven ve Mabosstiff’i zamansız sanat tarzında yeniden yaratmaktan Arinu00 adlı bir Reddit kullanıcısı sorumluydu. simpsonlar. Arinu00’in çiziminde Arven, sevdiği Pokemon’unun kafasına biraz Herba Mystica tutarak hafifçe vurdu ve Mabosstiff, çift Simpson ailesinin evinin önünde dururken dördüncü duvara dikkatle baktı. Arven’in formasındaki baskın renkler mor ve sarı. Pokemon MenekşeArinu00, çizimlerinin temeli olarak bu tasarımı seçti. Sanat gönderisi, iki günden biraz daha uzun bir süre içinde 6.000’den fazla olumlu oy aldı ve Arinu00, diğer Reddit kullanıcılarının yorumlarında yaptığı çalışmalardan ötürü övüldü. Yorumlar, referanslardan çeşitli bölümlere kadar değişiyordu. simpsonlar, diğerleri gibi Pokemon Kızıl ve Menekşe Oyuncular, Arven ve Mabosstiff’e karşı mücadele etti.

OKU  Wordle ipucu ve cevap #628: 9 Mart Perşembe

Boss Pokémon olarak bilinen Mabossiff, Maschiff’ten 32. seviyede gelişen bir Dark Pokémon’dur. Yeni Muhafız Köpeği yeteneği ve yüksek bir Fiziksel Saldırı statüsü ile Mabossiff, hem Dövüş hem de Peri tipi saldırılar için bariz zayıflıkları olan, her takım için sağlam bir Karanlık Pokemon’dur. Mabosstiff, aynı tür saldırı bonusundan (STAB) yararlanmak için Crunch gibi hareketler öğrenebilir ve Terastalize edildiğinde Fire Fang, Rough, Outrage ve Tera Blast gibi diğer fiziksel saldırılarla koruma sağlayabilir. Paldea bölgesinde bulunan Psişik ve Hayalet tipi Pokemon sayısı göz önüne alındığında, hepsini yakalamak için bir Mabosstiff’e sahip olmak, gitmenin bir yoludur.

Farklı eğitmenleri doğrudan Springfield’dan karakterlere dönüştürmek ve Pokémon’u farklı karakterlere atamak arasında. simpsonlar, her iki dizinin hayranları arasındaki örtüşme şaşırtıcı değil. Her iki dizi de onlarca yıldır ortalıkta dolaşırken, Arinu00 gibi sanatçıların katkıları şunu gösteriyor: pokemon ve simpsonlar yakın zamanda halkın ilgi odağından kaybolmaya hazır değiller.

Pokemon Kızıl ve Menekşe Nintendo Switch için şimdi kullanılabilir.

DAHA FAZLA: Pokemon Scarlet & Violet: Karanlık tipler istiyorsanız keşfedilecek en iyi 10 alan

OKU  Baldur's Gate 3 sonunda görünüşünü değiştiren bir 'sihirli aynaya' kavuşuyor, Mystra'ya övgüler olsun
İlgili yazılar
Oyun Haberleri

Paylaşılan dünya bulmaca macerası Insight Adaları hiçbir hayal kırıklığı vaat etmiyor, sadece gerçek bir dinlenme zamanı vaat ediyor

Oyun Haberleri

Ultros, kozmik bir rahimde geçen psikedelik bir metroidvaniadır

Oyun Haberleri

Yaklaşan iş simülasyonu Ambulans Hayatı, halkı sizin yetenekli sağlık görevlilerinin ellerine bırakıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir