Oyun Haberleri

The Last of Us 2 Hayranı, Kil Kullanarak Fare Kral Modelini Yeniden Yarattı

thelastofuspart2_theratking

hayranı Sonuncu Bölüm 2 oyunun en korkunç enfeksiyonlularından birini inanılmaz bir kil heykelle onurlandırdı. Oyunun pek çok hayranı bunu görünce ya heyecanlanacak ya da dehşete düşecek. Sonuncu Bölüm 2’ler rezil Rat King, heykel yoluyla hayata geçirildi.


sevgilinin devamı Bizden geriye kalanlar oyunun hayranları arasında bölücü bir taksittir. Birisi oyunu sevse de nefret etse de çoğu kişi, devam oyunundaki en korkunç ve etkili anlardan birinin Fare Kral ile kalpleri durduran karşılaşma olacağı konusunda hemfikir olacaktır; grotesk, hantal bir canavar oluşturmak için bir araya gelen iğrenç bir enfekte demet. Birçok kişi tarafından oyundaki en korkunç anlardan biri olarak hatırlanıyor ve bir hayran, sanat becerileriyle canavarlığa saygılarını sunmaya karar verdi.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLGİLİ: The Last Of Us Games, TV Programının İlk Gösteriminden Sonra Büyük Satış Artışı Elde Ediyor

Platformda LaarKientje olarak bilinen Reddit kullanıcısı, çalışmalarını yetkiliye paylaştı. Bizden geriye kalanlar alt düzenleme Heykel, çeşitli ağızlarından kan akarken Fare Kralın vücuduna serpiştirilmiş spor kümeleriyle inanılmaz derecede ayrıntılı. Bu, dünyadaki en korkunç karşılaşmalardan biri olmakla birlikte, Sonuncu Bölüm 2, bazı hayranlar çalışma için beğenilerini ifade etmek için yorumlara geldiler, ancak aynı zamanda yaratıkla tekrar karşı karşıya kalmaktan da rahatsız oldular; sadece kil formunda olsa bile. Ancak bazı hayranların heykelden ürkmesi LaarKientje’nin sanatsal yeteneğini kanıtlıyor.

OKU  Starfield oyuncusu, sistemdeki her geminin muhtemelen yenilmez olan bir yıldız avlusuna saldırmasını yalnızca metanetli bir korkuyla izleyebilir.

Yıllar boyunca hayranların sevgilerini gösterdikleri bazı harika yollar oldu. Bizden geriye kalanlar, ancak bu haraçlar ve sanat eserleri genellikle Ellie, Joel veya hikayedeki başka bir sevilen karakteri onurlandırmak için yapılır. Oyunun dünyasını rahatsız eden korkunç virüslere adanmış çok fazla sanat yok. rağmen enfekte Bizden geriye kalanlar kötü şöhretli tıklayıcılar gibi video oyunu tarihindeki en korkunç düşmanlardan bazılarıdır, ayrıca tasarımlarında hayran sanatına gerçekten iyi dönüşen garip bir güzellik vardır.

olup olmadığı arasındaki tartışma Bizden geriye kalanlar Bölüm 1 veya Bölüm 2 daha iyi muhtemelen her zaman devam edecek, ancak oyunun düşmanlarının dehşeti, hikayenin herkesin hemfikir olabileceği ana yönlerinden biridir. Yeni enfekte olmuş, tıklayıcılar ve korkunç Fare Kral gibi daha da gelişmiş vebalılar arasında, bu oyunlar zengin ve korkunç bir dünya yarattı ve böylesine inanılmaz bir oyunla, hikayeye olan sevgilerini şaşırtıcı ifadeleriyle ifade etmeyi seçen birçok sadık hayran geliyor. yetenekler

Sonuncu Bölüm 2 PS4’te mevcuttur.

DAHA FAZLA: The Last of Us 3, Ellie’nin Hikayesini Sona Erdirmeli

OKU  Figment, Steam'de ücretsizdir, ancak yalnızca Figment 2 çıkana kadar

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

İlgili yazılar
Oyun Haberleri

Paylaşılan dünya bulmaca macerası Insight Adaları hiçbir hayal kırıklığı vaat etmiyor, sadece gerçek bir dinlenme zamanı vaat ediyor

Oyun Haberleri

Ultros, kozmik bir rahimde geçen psikedelik bir metroidvaniadır

Oyun Haberleri

Yaklaşan iş simülasyonu Ambulans Hayatı, halkı sizin yetenekli sağlık görevlilerinin ellerine bırakıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir