Oyun Haberleri

Vampire Survivors animasyon dizisi haline getiriliyor

Vampire Survivors

Vampir Hayatta Kalanlar (yeni sekmede açılır) Tüm zamanların anlatı açısından en zengin video oyunu gibi görünmeyebilir, ancak bu, geliştiriciler ve medya şirketi Story Kitchen’ın onu animasyonlu bir televizyon dizisine dönüştürmesini engellemeyecek.

“Vampire Survivors’ta en önemli şey hikaye, bu yüzden hafta sonları yaptığım küçük bir bağımsız oyun olarak başlayan şeyin bir animasyon TV şovu olarak hayata geçtiğini görmek bir rüyanın gerçekleşmesi!” poncle kurucusu Luca Galante söyledi. “Gösteriyi yapmak için bu kadar deneyimli ve yetenekli insanlarla ortak olmak da harika. Yine de Vampire Survivors’ta tek bir vampir olmadığını fark ettiler mi merak ediyorum.”

“Hikayenin” Vampire Survivors’ın bu kadar ayrılmaz bir parçası olabileceği hiç aklıma gelmemişti. Pek çok irfan olduğunu biliyorum ama bu hikaye ile aynı şey değil ve yukarıdan aşağıya minimalist dünyada dolaşıp sayısız binlerce doğaüstü yaratığı çeşitli silahlar ve büyülerle katlederken anlamlı bir anlatıya dair düşünceler gerçekten aklıma gelmedi. Oyun ilerledikçe pek çok beklenmedik sürpriz olduğunu biliyorum – yeni karakterler, seviyeler, bu tür şeyler – ama örneğin Giovanna’nın onu bir cadıya dönüştüren güçlere kızıp kızmadığını ve sessizce intikam planları yapıp yapmadığını merak etmedim. onlara karşı Belki bir şey kaçırdım?

Yine de, Hanna Barbera çizgi filmleriyle büyürken öğrendiğim bir şey varsa, o da yarı başarılı bir çizgi film serisi yaratmak için derinliğe (hatta temel tutarlılığa) ihtiyacınız olmadığıdır. Ve tabii ki seri, oyunun kendisinin yapmadığı hikayeleri anlatmak için irfan toplayabilir (ve şüphesiz yapacaktır).

Poncle, Twitter’da haberi doğruladı ve bariz soruyu sordu: Bu şeyin içinde kimler olmalı?

Daha fazla gör

Story Kitchen, bu tür şeyler için ciddi bir ortaktır. Sonic the Hedgehog film serisinin ortak yapımcısı Dmitri Johnson, John Wick’in yaratıcısı Derek Kolstad ve eski APA ortağı Mike Goldberg tarafından kuruldu ve halihazırda bir canlı aksiyon Sifu filmi ve bir de dahil olmak üzere oyunla ilgili bir dizi projeye sahip. Toejam ve Earl filmi.

OKU  Söylentiler: Pokemon Scarlet ve Violet DLC, Mega Evolution'a Benzer Yeni Tera Formlarına Sahip Olacak

Geriye dönüp bakıldığında, belki de birkaç hafta önce yayınlanan Tides of the Foscari fragmanı bize DLC’den daha fazlasını anlatıyordu, ha?


Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.