Oyun Haberleri

Call of Duty: Modern Warfare 2 Oyuncu İHA’yı Tatbikat Şarjıyla Yok Etti

call of duty modern warfare 2 drill charge destroys counter uav

A Görev Çağrısı: Modern Savaş 2 oyuncu bir tatbikat şarjı ile bir karşı İHA’yı imha etmeyi başardı. Modern Savaş 2 için bazı taze veya farklı unsurlar getirdi. Görev çağrısıtamamen yeniden yapılmış bir kullanıcı arayüzü ve diğer değişikliklerle birlikte yeni bir perk sistemi ile geldiği için.


Serinin geri kalanında olduğu gibi, oyuncular bir maçta çok çeşitli silahlara ve ekipmanlara erişebilir. Görev Çağrısı: Modern Savaş 2. Tatbikat şarjı, hayranlar için mevcut olan yeni bir ölümcül ekipmandır ve duvarların ve koruma noktalarının arkasındaki düşmanları öldürmek için oldukça yararlı olabilir. Şimdi bir Görev Çağrısı: Modern Savaş 2 oyuncu bir öldürme serisini yok etmek için tatbikat şarjı kullanır.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLGİLİ: Garip Görev Çağrısı: Modern Savaş 2 Klibi, Rakibin İnanılmaz Hızlı Hareket Ettiğini Gösteriyor

Professional-Gas628 adlı bir Reddit kullanıcısı şu maçı oynuyor: Modern Savaş 2 Sevkiyatta ve yumurtlamalarının hemen üzerinde bir karşı İHA fark ederler. Professional-Gas628, karşı-İHA’ya hemen bir talim şarjı atar ve bu, bir veya iki saniye sonra patlayarak rakibin öldürme serisini yok eder. Professional-Gas628, oyunda daha önce normal bir İHA kazanmıştı ve artık onu boşa gitmeden kullanabiliyorlardı.

ModernWarfareII’den bir tatbikat şarjı ile bir karşı İHA’yı imha edebileceğinizi öğrendim

Bazı oyuncular tatbikat şarjlarının uzun atış mesafesini tartışırken, bir oyuncu bunların isyan kalkanının arkasına saklanan rakipler dışında her şeye karşı yararlı olduğundan bahseder. Birkaç hayran, tatbikat ücretlerinin bazen öldürebileceğini söylüyor Modern Savaş 2 isyan kalkanı kullanan oyuncular, bu nedenle bu konuda tutarsız görünüyor. Görünüşe göre bazı oyuncuların tatbikat şarj ekipmanıyla ilgili denge sorunları da var.

Bir tane Görev çağrısı hayran, bir tatbikatın bir VTOL’ye karşı ne kadar etkili olacağını merak ediyor Modern Savaş 2. Diğer oyuncular, bir VTOL’ye zarar verdikleri, ancak öldürme serisini yok edemedikleri hakkında yorum yapıyor. Bu, Shipment’teki bir maçta aynı VTOL’ye dört tatbikat yüküyle vurulduğundan bahseden ancak bunun onu yok etmek için yeterli olmadığını belirten bir oyuncu tarafından destekleniyor. Başka bir kullanıcı, termitin VTOL Jetleri indirmeyi kolaylaştırdığını iddia ediyor.

OKU  Söylentiler: Gelecekteki Mario Oyunları Film Tasarımlarını Birleştirecek

Sevkiyat haritası yakın zamanda eklendi Görev Çağrısı: Modern Savaş 2 1. Sezon Reloaded’ın bir parçası olarak. Shoot House, sezon başında piyasaya sürülmesiyle birlikte eklendi. Savaş bölgesi 2hayranları Görev çağrısı çok oyunculu, Sezon 1’de yalnızca iki harita alacak. Bu haritaların her ikisi de mevcut olanların yeniden yapımı ve yeni bir sızıntı, Modern Savaş 2 Castle ile 2. Sezonda başka bir geri dönüştürülmüş harita elde etmek.

Görev Çağrısı: Modern Savaş 2 şu anda PC, PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X/S’de mevcut.

DAHA: Call Of Duty: Warzone 2.0’da Kaçırmış Olabileceğiniz 6 Paskalya Yumurtası

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

İlgili yazılar
Oyun Haberleri

Destiny 2 Planing Devasa Sezon Ortası Silah Hasarı Güçlendirmeleri

Oyun Haberleri

Bu sürükleyici lo-fi simülasyon oyununda bir bataklık şeytanı olun, kaosa neden olun, bir şeyler çalın

Oyun Haberleri

Genshin Impact Player 65 Karakterin Tümünü Seviye 90'a Getiriyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir