Oyun Haberleri

Wordle ipucu ve cevap #656: 6 Nisan Perşembe

Today

Bugünün Wordle’ına verilen yanıtla kesin bir kayıp olabilecek şeyi kurtarın (yeni sekmede açılır), yararlı ipuçlarımız, tavsiyelerimiz ve arşivlerimizle günlük tahminlerinizi geliştirin veya sizi doğru yöne yönlendirmek için tasarlanmış 6 Nisan (656) oyunu için bir ipucu okuyun. Wordle oynamayı ne kadar severseniz sevin, bu kılavuz sizi kapsıyor.

İnanamadım: Bugün ilk gidişimde bir yeşil ve üç sarı harf ortaya çıktı. Çok yakındım ama yine de çok uzaktım. Sahip olduğumu biliyordum… Tamam, neredeyse vardı, bunu iki adımda çözmek için ihtiyacım olan her şey. Bunu berbat edemezdim. Ve bir şekilde yapmadım. İşte buydu – bugünün iki Wordle’ı.

Kelime ipucu

(İmaj kredisi: Josh Wardle)

6 Nisan Perşembe için bir Wordle ipucu

Gelişmekte olan hemen hemen her bitki, ağaç veya genel olarak yeşillik ağırlıklı alan, bugünün yanıtı kullanılarak tanımlanabilir. Etraftaki yaprak sayısı anahtardır: Bir şeyin _____ olarak adlandırılması için çok sayıda gür, yeşil büyüme olması gerekir. Bunu çözmek için iki ünlü bulmanız gerekecek.

Bugünkü Wordle’de çift harf var mı?

Bugünkü Wordle’da yinelenen mektuplar yok.

Wordle yardımı: Wordle’u her gün yenmek için 3 ipucu

Günlük Wordle yapbozunda yeniyseniz veya ara verdikten sonra bilgilerinizi tazelemek istiyorsanız, kazanmanıza yardımcı olacak bazı hızlı ipuçları paylaşacağım. Sizi günün geri kalanına hazırlayacak küçük bir zafer gibisi yoktur.

 • Eşsiz ünsüzlerin ve ünlülerin karışımı sağlam bir açılış sözcüğü oluşturur.
 • Taktiksel bir ikinci tahmin, harf havuzunu hızla daraltmanıza izin vermelidir.
 • Cevapta bir tekrar mektubu olabilir.

Bir zamanlayıcıya karşı değilsiniz, bu yüzden kazanan kelimeyi bulmak için dünyanın her yerinde – yani gece yarısına kadar – vaktiniz var. Takılıp kalırsanız, günün ilerleyen saatlerinde bulmacaya geri dönüp kafanızı boşalttığınızda bulmacayı bitirmekte utanılacak bir şey yok.

Bugünün Wordle yanıtı

(İmaj kredisi: Gelecek)

#656 Wordle cevabı nedir?

Herkesin zaman zaman biraz yardıma ihtiyacı vardır. 6 Nisan (656) Kelimesinin cevabı şudur: YAPRAKLI.

Önceki cevaplar

Son 10 Wordle yanıtı

Son bir avuç Wordle yanıtını takip etmek, mevcut olasılıkları ortadan kaldırmaya yardımcı olabilir. Aynı zamanda, o gün için fikir eksikliğiniz varsa, ilham verici açılış sözcükleri veya sonraki tahminler için de kullanışlıdır.

İşte son 10 Wordle yanıtı:

 • 5 Nisan: PARAMPARÇA ETMEK
 • 4 Nisan: ORAN
 • 3 Nisan: BİTKİ ÖRTÜSÜ
 • 2 Nisan: STOKLAMAK
 • 1 Nisan: MART
 • 31 Mart: HER
 • 30 Mart: EKMEK
 • Mart 29: BESET
 • 28 Mart: ACELE ETMEK
 • 27 Mart: GUANO

Wordle hakkında daha fazla bilgi edinin

(İmaj kredisi: Getty aracılığıyla Nurphoto)

Wordle size her gün altı sıra beş kutu sunar ve amaç, tahminler girerek ve tek tek harfleri eleyerek veya onaylayarak doğru beş harfli kelimeyi bulmaktır.

OKU  Hayranlar, Switch için GoldenEye 007'de Modern FPS Kontrollerine Sahip Olmanın Yollarını Paylaşıyor

ile iyi bir başlangıç ​​yapmak güçlü bir kelime (yeni sekmede açılır) ARISE gibi -birden çok sesli harf, ortak ünsüzler içeren ve tekrarlanan harfler içermeyen bir şey- iyi bir taktiktir. Enter tuşuna bastığınızda, kutular size hangi harflerin doğru veya yanlış olduğunu gösterecektir. Bir kutu dönüyorsa, o harf gizli kelimede hiç yok demektir. , harfin kelimede olduğu, ancak o konumda olmadığı anlamına gelir. , doğru harfi doğru yerde tuttuğunuz anlamına gelir.

İkinci tahmininiz, başlangıç ​​kelimesini tamamlamalı, geçen sefer kaçırdığınız yaygın harfleri kapatmak için başka bir “iyi” kelime kullanmalı ve aynı zamanda bugünün cevabında bulunmadığı için şimdi bildiğiniz herhangi bir harften kaçınmaya çalışmalıdır. Biraz şansla, çalışmak ve sizi doğru yola sokmak için bazı renkli karelere sahip olmalısınız.

Bundan sonra, tahminlerinizi doğru kelimeye kadar daraltmak için öğrendiklerinizi kullanma durumudur. Toplamda altı denemeniz var ve yalnızca gerçek sözcükleri kullanabilirsiniz (bu nedenle, E olup olmadığını görmek için kutuları EEEEE ile doldurmanıza gerek yoktur). Harflerin de tekrarlanabileceğini unutmayın (örn: KİTAPLAR).

Daha fazla tavsiyeye ihtiyacınız varsa, kontrol etmekten çekinmeyin. Wordle ipuçları (yeni sekmede açılır)ve daha önce hangi kelimelerin kullanıldığını öğrenmek isterseniz yukarıdaki ilgili bölüme kaydırabilirsiniz.

Başlangıçta, Wordle yazılım mühendisi tarafından hayal edildi Josh Wardle (yeni sekmede açılır), kelime oyunlarını seven partnerine sürpriz olarak. Oradan ailesine yayıldı ve sonunda halka açıklandı. Kelime bulmaca oyunu o zamandan beri tonlarca kişiye ilham verdi. Wordle benzeri oyunlar (yeni sekmede açılır), günlük numarayı müzik, matematik veya coğrafya etrafında yeniden odaklamak. Wordle’un bu kadar popüler hale gelmesi çok uzun sürmedi. New York Times’a yedi rakama satıldı (yeni sekmede açılır). Hepimizin sadece üç renkli kutularda iletişim kurması elbette an meselesi.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.