Oyun Haberleri

Vei’nin Sponsorlu Forspoken Yayını Planlandığı Gibi Gitmiyor

twich-logo-forspoken-veibae-split

Veibae olarak bilinen Vtuber, onu iptal etmek ve hatta baştan başlamak zorunda kaldı. unutulmuş– oyunun kopyasıyla ilgili çok talihsiz bir aksilik nedeniyle sponsorlu akış. Akış sadece 30 dakika içinde aniden durdu, bu da Vei’nin Magic Parkour sistemi gibi önemli özellikleri sergileme şansının olmadığı anlamına geliyor.


Square Enix’ler unutulmuş 24 Ocak 2023’te karışık incelemelerle yayınlandı. Vei, yayıncıyla yaptığı sponsorluğun bir parçası olarak oyunu 27 Ocak’ta yayınlamaya karar verdi, ancak oyunun indirilmesi henüz bitmediği için o günün ilerleyen saatlerinde Forspoken’ı yeniden yayınlaması gerekecekti.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLİŞKİLİ: Forspoken İnceleme Bombası Alıyor

Vei, oyunun ilk bölümünün sonuna yaklaşmış ve ana sahne olan Athia’nın fantastik dünyasına doğru ilerleyerek, konuşan manşetle terk edilmiş eve ulaşmıştı. Ayarlarını yaptıktan sonra masaya doğru yürür ve sadece oyunun teklemesi için öğeyle etkileşime girer. Vei, kekemeliğin neden olup olmadığını merak ediyor. unutulmuş yalnızca veibei’nin PS5’inin oynamaya devam etmeden önce indirmesi gereken kırk gigabaytlık uygulama verisi olduğunu söyleyen bir açılır pencere için kilitleniyor.

Vei, LivestreamFail’den Forsaken Sponsored akışını mahvetti

Vei’nin bu durumdan hiç memnun olmadığı ve hatta Reddit’te paylaşılan bir klipte adeta ağlamak üzereymiş gibi sakinleştiği duyuluyor. Sakinleştiğinde, nedenini sorgulayarak hayal kırıklıklarının bir kısmını gülüp geçiyor. unutulmuş Oynanmadığı halde “oynanabilir olduğunu söyledi”. New York’tan ayrılmak için kabaca kırk gigabayt indirmek zorunda kalmasının saçma olduğunu ifade etmeden önce durum hakkında “Karen’a gitmek istemediğini” söylüyor. unutulmuş. çekirdeği olduğu gerçeğinden dolayı unutulmuş Athia’da geçiyor, veibei esasen başlığın geri kalanının tamamını indirmeye bırakmıştı.

OKU  RPG ve çiftlik simülasyonunun Fable'dan ilham alan bu karışımı, savaş, zanaatkarlık ve ticaretle dolup taşmaya çalışıyor

İndirmenin bitmesine tahmini olarak üç saat vardı ve veibei herhangi bir kesinti olmadan oynayabiliyordu. Bunu dramatik bir şekilde işaret ediyor ve muhtemelen şu ana kadar akışı bitiriyor: unutulmuş indirmeyi bitirdi. Orijinal akış, anlaşılır bir şekilde Vei’nin kanalında bırakılmıştı, ancak neyse ki indirme işlemi o gün sonra tamamlandı ve tam, kesintisiz bir akış akışı sağlandı. unutulmuş Vtuber’in kanalında bulunabilir ve muhtemelen daha fazlası da gelecektir. Durumdan geriye kalan tek şey, bir izleyicinin kaydetmeyi başardığı bir Twitch klibi.

Vei’nin neden böyle bir hata yaptığı anlaşılabilir, çünkü bu nesil oyunlarda pek çok sürüm, önce oyunun başlangıcının indirilmesine öncelik verme eğilimindedir, böylece hayranlar oynarken diğer bölümlerin yüklenmesi zaman alabilir. Oyunun başlangıcı tamamen indirildikten sonra, bu oyunlar kendilerini menü ekranlarında “oynanabilir” olarak kabul edeceklerdir. Ancak öyle görünüyor ki unutulmuş Twitch’te başka biri erken oynadığı için yasaklandığı için şu ana kadar yayıncı dostu görünmüyor.

unutulmuş şu anda PC ve PS5’te mevcut.

DAHA FAZLA: Forspoken’s Dialogue, PS4 Lansman Başlığı Olarak Başarılı Olabilecek Bir Kalıntıdır

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.