Oyun Haberleri

Viper, tonlarca yetenek ve bir araya getirilebilen ikili kılıçlarla Final Fantasy 14’ün en yeni sınıfıdır

Viper, tonlarca yetenek ve bir araya getirilebilen ikili kılıçlarla Final Fantasy 14'ün en yeni sınıfıdır

Final Fantasy 14’ün Londra Hayran Festivali yeni başladı ve bununla birlikte Square Enix, yaklaşan genişleme paketi Dawntrail’e gelecek iki yeni sınıfın ilkini nihayet ortaya çıkardı: yakın dövüş hasarı veren Viper. İş ilk kez Temmuz ayındaki Las Vegas Hayran Festivali’nde tanıtılmıştı, ancak ilk kez bir isme ve kitin tam açıklamasına sahibiz.

Festivalin açılış konuşması sırasında, yerelleştirme sorumlusu Michael-Christopher Koji Fox, Viper’ı “teknik olarak zorlu ama son derece şık bir yakın dövüş işi” olarak nitelendirdi; burada oyuncu, hızlı saldırılar için tekli bıçakları iki kez kullanabiliyor, ardından bunları geçici olarak tek bir kılıçta birleştirerek devasa bir savaş gerçekleştirebiliyor. tonlarca yetenekle hasar.

Final Fantasy 14 Fan Fest’te geleneksel olduğu üzere, yönetmen ve yapımcı Naoki Yoshida yeni iş kıyafetiyle sahneye cosplay yaparak çıktı; göğsünde Tetsuya Nomura seviyesinde kemerler, gümüş omuz plakaları ve büyük bir omuz plakası bulunan kahverengi beyaz bir kostüm giymişti. korsan enerjisi. Harika bir maceraperest havası var ve Dawntrail’in yepyeni bir anlatı akışının başlamasıyla keşif ve yeni başlangıçlara odaklanmasına uygun.

Naoki Yoshida, Londra Hayran Festivali 2023'te Viper kılığına giriyor.

(Resim kredisi: Square Enix)

Yeni iş 80. seviyede başlayacak ve üç büyük başlangıç ​​şehrinden biri olan Ul’dah’dan alınabilecek. Ben de pek yakın dövüş oyuncusu değilim ama Viper çok eğlenceli görünüyor ve biraz farklı bir şeyler denemek isteyen çift silah kullanan Ninjalar için iyi bir alternatif olmalı.

Dawntrail’in ikinci işine gelince, Yoshida bunu Ocak 2024’teki Japonya Hayran Festivali’ne kadar gizli tutuyor. Şu ana kadar bildiğimiz tek şey bunun menzilli, sihirli bir DPS işi olacağı ve Yoshida’nın arka planda birkaç kaplumbağa gibi ipucu verdiği. Las Vegas Hayran Festivali.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Sony, Oyuncunun Duygusal Durumuna Uyum Sağlayan Sanal Ortamlar Üzerinde Çalışıyor