Oyun Haberleri

Henüz PC’de Final Fantasy 16’ya sahip olmayabiliriz ancak bunu Final Fantasy 14’ün yeni geçiş etkinliği aracılığıyla deneyimleyebiliriz

Henüz PC'de Final Fantasy 16'ya sahip olmayabiliriz ancak bunu Final Fantasy 14'ün yeni geçiş etkinliği aracılığıyla deneyimleyebiliriz

Sanırım birden fazla oyunda yönetmen olmanın faydalarından biri, çok fazla saçmalık olmadan onlara geçiş etkinlikleri verebilmeniz ve Naoki Yoshida’nın hem Final Fantasy 14’ün hem de Final Fantasy 16’nın dümeninde olması, çok şey kazandırıyor. bunları tek bir harika görev serisinde bir araya getirmek mantıklı.

Bu yılın sonlarında eleştirmenlerce beğenilen MMO’da da olan şey tam olarak bu; çapraz görev serisi The Path Infernal, biz PC oyuncularına bazı yüzeysel Final Fantasy 16 güzelliklerini boğazlarımızdan geçirme şansı veriyor. Çok fazla bilgi alamadık, ancak Londra Hayran Festivali’nin açılış konuşması sırasında oynatılan bir videoda, Warrior of Light’ın eikon Ifrit ile bazı özel Final Fantasy 16 kaçışları ve hamleleri ile başa baş mücadele ettiği ve hatta bir Kahraman Clive Rosfield’ın yanında savaştığı görülüyor.

Clive’ın sevimli köpek arkadaşı Torgal için bir binek gibi, görev serisi boyunca kazanılacak bazı temalı hediyeler de olacak. Yoshida ayrıca, Işık Savaşçılarımızın Clive’in kıyafetini giyebilmesini sağlayacak bazı özel temalı donanımların da sözünü verdi.

Biliyorum, henüz PC’de tam olarak Final Fantasy 16 değil ama hey, şu ana kadar elimizdeki en yakın oyun bu. Bunun ne zaman taşınacağı hakkında hala bir fikrimiz yok ve Yoshida zaten limanın yayınlanmasının oyunun altı aylık konsol ayrıcalıklarının kaldırılmasıyla aynı hizada olmayacağını söylerken, bu geçiş, biz gelmeden önce zaman geçirmenin güzel bir yolu olmalı. asıl şey. Görev serisi için henüz kesin bir çıkış tarihi yok, ancak en yeni genişletme Dawntrail’in gelecek yaz çıkmasından önce çıkması bekleniyor.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Double Fine, Psychonauts 2'nin yapımıyla ilgili 22 saatlik bir belgesel dizisi yayınladı.