Oyun Haberleri

Rocksteady, Suicide Squad sunucu sorunlarını çözmenin ‘bir numaralı öncelik’ olduğunu ancak bunun ‘kırılması kolay bir ceviz olmadığını’ söylüyor

King Shark

Yeni Suicide Squad: Kill the Justice League geliştirici güncellemesinde Rocksteady, oyunun başına bela olmaya devam eden kalıcı oturum açma ve sunucu sorunlarını çözmenin “en öncelikli” olduğunu söylüyor. Ancak bu kolay bir düzeltme değil çünkü bu tek bir sorun değil.

Suicide Squad iki hafta önce 2 Şubat’ta kullanıma sunuldu ancak bazı sahipler hâlâ sunuculara giriş yapmada veya bağlantılarını sürdürmede sorun yaşıyor. Bu açıkça çevrimiçi oyun üzerine kurulu bir oyun için bir sorun. 14 Şubat’ta bir yama yayına girdi ancak sunucu sorunlarına değil, öncelikle hatalara ve dengelemeye odaklandı.

“[We] Rocksteady yama duyurusunda şunları söyledi: “Bazı oyuncularımızın bu yamada ele alınmayan sorunlarla karşılaştığını biliyoruz.” “Bunlar arasında eşleştirme sorunları, oturum açma sorunları, performans sorunları ve ilerleme sorunları yer alır ancak bunlarla sınırlı değildir. Bu yamada bu düzeltmeleri uygulayamasak da, bunların neden olabileceği hayal kırıklığının farkında olduğumuzu ve gelecek yamalarda daha fazla iyileştirme yapmak için çalıştığımızı bilin.”

Bu duyuruya verilen yanıt pek olumlu değildi. Bazı taraftarlar oyundan keyif aldıklarını ve Rocksteady’nin çabalarını takdir ettiklerini ifade ederken, diğer pek çok taraftar da farklı duygular ifade etti. Bu, Rocksteady’nin herkese bu son güncellemede durumun böyle olduğu konusunda güvence vermesine yardımcı olmuş olabilir.

Oyun direktörü Axel Rydby, “Gelecek yamalarımız için giriş sorunlarını ve sunucu sorunlarını ele almayı düşünüyoruz” diye yazdı. “Ve tüm bu sorunları hemen çözemesek de herkesi temin ederim ki, bu bizim için en büyük önceliktir. Hayal kırıklığınızı duyuyor ve hissediyoruz ve sadece aynı fikirdeyiz, bu durum oyuncular için kabul edilemez.” Daha iyisini yapmamız gerekiyor ve bu sorunları düzeltmek için çok çalışıyoruz.

“Ancak bu çözülmesi kolay bir sorun değil çünkü bu tek bir sorun değil, bazı oyuncuları farklı şekillerde etkileyen daha küçük birkaç sorun. Sizden yalnızca sabırlı olmanızı ve yardımcı olmak için Müşteri Desteği aracılığıyla daha fazla bilgi vermeye devam etmenizi rica ediyoruz. Sorunları ele alıyoruz.”

OKU  24 Aralık Cumartesi için bugünün Wordle 553 yanıtı ve ipucu

Stüdyo ayrıca sunucu sorunlarını düzeltmeden önce hata ve dengeyi kullanıma sunma gerekçesine de değindi ve tasarımcıların denge sorunlarını kodlayıcıların çok fazla yardımına ihtiyaç duymadan çözebileceğini ancak bağlantı sorunlarının tamamen farklı bir oyun olduğunu söyledi.

“Hızla uygulanabilecek ve oyunun bazı kısımlarını iyileştirecek değişiklikleri geciktirmek istemiyoruz; bu nedenle öncelikleri merak edebileceğinizi ve hayal kırıklığına uğrayabileceğinizi anlıyor olsak da, farklı sorunlar üzerinde paralel olarak çalışan farklı ekiplerimiz olduğunu unutmayın. “Rocksteady yazdı.

Güncelleme aynı zamanda Rocksteady’nin gelecekteki oynanış ve denge ayarlamalarına yönelik planlarını da ortaya koyuyor; buna açık dünyayla daha fazla “bağlantıyı” teşvik etmek için Promethium oyun döngüsünde yapılan değişiklikler ve Boom!’daki denge değişiklikleri de dahil. ve onları daha az kısıtlayıcı hale getirecek olan Afet Bağışıklığı ve daha düşük seviye Efsanevi eşyaların yapılarda daha kullanışlı hale getirilmesi için yeniden incelenmesi.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.