Oyun Haberleri

Warner Bros, Wonder Woman’ın canlı servis oyunu olmayacağını söyledi

Warner Bros, Wonder Woman'ın canlı servis oyunu olmayacağını söyledi

Geçen hafta, Monolith’in Wonder Woman oyununda baş yazılım mühendisi için “Oyun geliştirmede yaygın olarak kullanılan 3D matematik bilgisi” ve “3D oyun motorunda (Unreal, Unity, vb.) çalışma konusunda önceki deneyim” gibi gereklilikleri içeren bir iş ilanı ortaya çıktı. )” Temel olmayan “Olsa Güzel Şeyler” arasında “Canlı bir yazılım ürününün veya oyunun sürdürülmesine yardımcı olan deneyim” vardı.

Bu, Wccftech tarafından Wonder Woman’ın battle pass, sezonluk güncellemeler ve türün diğer tüm özellikleriyle tamamlanan bir canlı hizmet oyunu olacağının onayı olarak yorumlandı. Sonuçta piyasada belli bir emsal var ve Warner Bros.’un CEO’su David Zaslav, şirketin Superman gibi serileri canlı hizmet oyununa dönüştürmek istediğini söyledi.S.

Görünmez bir jetin seviyesini yükseltmeye yönelik günlük görevlerin ve açılabilir kozmetik taçların iç karartıcı görüntüleri kafalarımızda dans ederken, Warner Bros. IGN’e Wonder Woman’ı canlı hizmet oyunu haline getirdiğini reddeden bir açıklamayla yanıt verdi. “Wonder Woman, dinamik bir açık dünyada geçen tek oyunculu bir aksiyon-macera oyunudur. Bu üçüncü şahıs deneyimi, oyuncuların Themyscira’lı Diana olmalarına ve Nemesis Sistemini de içeren DC Evreninde geçen orijinal bir hikayeyi tanıtmalarına olanak tanıyacak. Açıklamada Wonder Woman’ın canlı bir hizmet olarak tasarlanmadığı belirtildi.

Yayıncıların veya en azından halkla ilişkiler departmanlarının canlı hizmet trendinin ne kadar sevilmediğinin farkına varmaya başlaması ilginç. Diablo 4, lansman sırasında olumlu yaklaşan ve ilk sezonundan dolayı hüsrana uğrayan oyunculardan önemli bir tepki aldı ve Suicide Squad: Kill the Justice League’e olan erken ilgi, canlı hizmet unsurlarına yönelik şüpheler nedeniyle neredeyse bastırıldı. EA, 2019’da oyunlara hizmet etme taahhüdünde bulunarak ve ardından Star Wars Jedi: Fallen Order ve Dragon Age: Dreadwolf ile bunu geri alarak diğerlerinden öndeydi. O zamanlar BioWare’in genel müdürü olan Casey Hudson, “‘canlı’dan bahsettiğimizde, bu sadece ana hikayeden sonra devam eden hikaye anlatımı için bir oyun tasarlamak anlamına geliyor” dedi. Belki aynı şey Wonder Woman’ın iş ilanı için de geçerlidir.

Monolith’in Wonder Woman’ı hakkında duyduğumuz en ümit verici şey, stüdyonun Orta Dünya oyunları Shadow of Mordor ve Shadow of War için tasarladığı Nemesis sistemini geri getireceğiydi. Aslında bu, “tek oyunculu açık dünya aksiyon oyunu” olması dışında, hakkında duyduğumuz tek şey bu.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  MSRP'ye yakın satılan bu Gigabyte RTX 4070 Ti, haftanın en iyi GPU fırsatı