Oyun Haberleri

Whoa Scoob, Shaggy, Five Nights at Freddy’s filmindeki kötü adam gibi olacak

Freddy Fazbear next to Matthew Lillard

Son tarih tarafından bildirildiği gibi (yeni sekmede açılır)aktörler Matthew Lillard (yeni sekmede açılır) ve Josh Hutcherson (yeni sekmede açılır) yaklaşan Five Nights at Freddy’s filminin kadrosuna katıldı. Daha sonra popüler FNAF yayıncısı Dawko (yeni sekmede açılır) Jude hayır kurumu akışı sırasında filmdeki belirli rollerini açıklama fırsatı verildi. Hutcherson, gece vardiyasında güvenlik görevlisi olan orijinal FNAF kahramanı Mike Schmidt’i, Lillard ise Freddy Fazbear’s Pizza’nın kurucusu William Afton’ı oynayacak.

Lillard, belki de en çok canlı aksiyon Scooby Doo filmlerinin yanı sıra birçok animasyon uyarlamasında ve Multiversus’ta Shaggy rolüyle ünlüdür. Çember artık tamamlandı, Lillard kendi adımını atıyor. topuk dönüşü hain bir komplo adına gençliği terörize etmek.

Lillard aynı zamanda güçlerinin zirvesinde olan harika bir karakter oyuncusu, S-tier “hey, bu adam” içinde olduğu her şeyi geliştiriyor. (yeni sekmede açılır) Hacker’larda ya da Twin Peaks: The Return’de işlemediği bir cinayet için sorguya çekilirken (yeni sekmede açılır)Lillard’ınızı takmak için her zaman iyi bir zamandır.

Hutcherson’ı Lillard dışında, Açlık Oyunları filmlerindeki Peeta rolünden de tanıyabilirsiniz. Rolünün gerektirdiği “lanetlenmiş bir güvenlik görevlisi işine giren bahtsız herkesi” çıkardığını kesinlikle görebiliyordum. Dawko’nun akışı ayrıca aktris Piper Rubio’nun da ortaya çıktığını ortaya çıkardı. (yeni sekmede açılır) Filmde Hutcherson’ın küçük kız kardeşini canlandıracak, Mary Stuart Masterson ise (yeni sekmede açılır) herkesin favori FNAF karakteri olan “Unnamed Female Villain”i canlandıracak.

FNAF filmi, önceki çalışmaları Blood Moon’u da içeren Emma Tammi tarafından yönetilecek. (yeni sekmede açılır) ve Rüzgar (yeni sekmede açılır). Bu şeyin nasıl sonuçlanacağı hakkında hiçbir fikrim yok ve ayrıca bu konuda hiçbir beklentim veya önyargım yok. Ancak, Matthew Lillard’a bir çek kesmek gibi basit bir hareketle, FNAF filmi şimdiden tarihin sağ tarafında bir yer edindi.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  28 Aralık Çarşamba için bugünün Wordle 557 yanıtı ve ipucu
İlgili yazılar
Oyun Haberleri

Final Fantasy 16, Savaş, Hikaye ve Eikon Savaşları Hakkında Yeni Ayrıntıları Açıklıyor

Oyun Haberleri

En iyi RTX 4080 donanımından 200 $ daha ucuz ve bazen daha hızlı olan, AMD destekli bir oyun bilgisayarı

Oyun Haberleri

Diablo 4 Rogue Solos Ashava World Boss

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir