Oyun Haberleri

Wordle ipucu ve cevap #637: 18 Mart Cumartesi

Today

Kelimeyi Kazan (yeni sekmede açılır) her gün: bugünün yanıtını tam da bu sayfada bulacaksınız. Veya, yalnızca biraz yardım arıyorsanız, aşağı kaydırın ve sizi doğru yöne yönlendirmek için tasarlanmış 18 Mart (637) Wordle için bir ipucu da dahil olmak üzere kullanışlı ipuçlarımızı ve ipuçlarımızı okuyun.

Geriye sadece birkaç tahmin kalmışken dört sarıya bakmak rahatsız edici bir duygu çünkü Wordle böyle bir durumda gerçekten çok sayıda yöne gidebilir. Ne yazık ki benim için doğru tahminde bulunmadım ve hatamı düzeltmek için yeterli girişimim kalmadı. Kendimi toparlama ve yarına hazırlanma zamanı.

Kelime ipucu

(İmaj kredisi: Josh Wardle)

18 Mart Cumartesi için bir Wordle ipucu

Bir tekneden daha büyük ama genellikle bir gemiden daha küçük olarak kabul edilen günümüzün cevabı, süper zenginler tarafından partilere ev sahipliği yapmak ve aynı zamanda finansal güçlerinin görünür bir esnekliği olarak hareket etmek için sıklıkla kullanılan bir tür yelkenli gemidir. Bugün bulmak için sadece bir sesli harf var.

Bugünkü Wordle’de çift harf var mı?

Bugünkü Wordle’de çift harf yoktur.

Wordle yardımı: Wordle’u her gün yenmek için 3 ipucu

Wordle oynamaktan daha iyi bir şey varsa, o da Wordle’ı iyi oynamaktır, bu yüzden başarıya giden yolda size yardımcı olacak birkaç hızlı ipucu paylaşacağım:

 • İyi bir açıcı, benzersiz ünlülerin ve ünsüzlerin dengeli bir karışımını içerir.
 • Taktiksel bir ikinci tahmin, harf havuzunu hızla daraltmaya yardımcı olur.
 • Çözüm, tekrar eden harfler içerebilir.

Gece yarısına kadar yapıldığından emin olmanın ötesinde zaman baskısı yok. Bu nedenle, oyuna sıradan bir gazete bulmacası gibi davranmamak ve boş geliyorsanız daha sonra geri dönmemek için hiçbir neden yok.

Bugünün Wordle yanıtı

(İmaj kredisi: Gelecek)

#637 Wordle cevabı nedir?

Hafta sonuna galibiyetle başlayın. 18 Mart (637) Sözü’nün cevabı şudur: YAT.

Önceki cevaplar

Son 10 Wordle yanıtı

Bellek bankalarınıza ne kadar çok eski Wordle yanıtı sığdırabilirseniz, halihazırda kullanılmış olan bir çözümü yanlışlıkla seçmeden bugünün Wordle yanıtını tahmin etme şansınız o kadar artar. Geçmişteki Wordle yanıtları, günlük bulmaca çözme işleminizi taze tutan eğlenceli başlangıç ​​sözcükleri için size bazı mükemmel fikirler de verebilir.

İşte bazı yeni Wordle çözümleri:

 • 17 Mart: etli
 • 16 Mart: ELMADAN YAPILAN BİR İÇKİ
 • 15 Mart: SÜPÜRME
 • 14 Mart: SOMURTKAN
 • 13 Mart: SUÇLAMAK
 • 12 Mart: DOĞUM
 • 11 Mart: E-POSTA
 • 10 Mart: CÜMBÜŞ
 • 9 Mart: NEREDE
 • 8 Mart: REGAL
OKU  Çin, yeni düzenlemelerle derin sahtekarlığı kısıtlıyor

Wordle hakkında daha fazla bilgi edinin

(İmaj kredisi: Getty aracılığıyla Nurphoto)

Wordle her gün size altı sıra beş kutu sunuyor ve bunların içinde hangi gizli beş harfli kelimenin saklandığını bulmak size kalmış.

isteyeceksin güçlü bir kelime ile başla (yeni sekmede açılır) ALERT gibi—birden çok sesli harf, yaygın ünsüzler içeren ve tekrarlanan harfler içermeyen bir şey. Enter’a basın ve kutular hangi harflerin doğru veya yanlış olduğunu size gösterecektir. Bir kutu dönüyorsa, o harf gizli kelimede hiç yok demektir. , harfin kelimede olduğu, ancak o konumda olmadığı anlamına gelir. , doğru harfi doğru yerde tuttuğunuz anlamına gelir.

Geçen sefer kaçırdığınız yaygın harfleri kapatmak için başka bir “iyi” kelime kullanarak, aynı zamanda bugünün cevabında bulunmadığı için artık bildiğiniz herhangi bir harften kaçınmaya çalışarak, ikinci kez birinciye iltifat etmek isteyeceksiniz.

Bundan sonra, tahminlerinizi doğru kelimeye kadar daraltmak için öğrendiklerinizi kullanma durumudur. Toplamda altı denemeniz var ve yalnızca gerçek sözcükleri kullanabilirsiniz (bu nedenle, E olup olmadığını görmek için kutuları EEEEE ile doldurmanıza gerek yoktur). Harflerin de tekrarlanabileceğini unutmayın (örn: KİTAPLAR).

Daha fazla tavsiyeye ihtiyacınız varsa, kontrol etmekten çekinmeyin. Wordle ipuçları (yeni sekmede açılır)ve daha önce hangi kelimelerin kullanıldığını öğrenmek isterseniz yukarıdaki ilgili bölüme kaydırabilirsiniz.

Başlangıçta, Wordle yazılım mühendisi tarafından hayal edildi Josh Wardle (yeni sekmede açılır), kelime oyunlarını seven partnerine sürpriz olarak. Oradan ailesine yayıldı ve sonunda halka açıklandı. Kelime bulmaca oyunu o zamandan beri tonlarca kişiye ilham verdi. Wordle benzeri oyunlar (yeni sekmede açılır), günlük numarayı müzik, matematik veya coğrafya etrafında yeniden odaklamak. Wordle’un bu kadar popüler hale gelmesi çok uzun sürmedi. New York Times’a yedi rakama satıldı (yeni sekmede açılır). Hepimizin sadece üç renkli kutularda iletişim kurması elbette an meselesi.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.