Oyun Haberleri

Genshin Impact Player 65 Karakterin Tümünü Seviye 90’a Getiriyor

Genshin Impact Lantern Rite

A Genshin Etkisi oyuncu, kadrosundaki 65 oynanabilir karakterin tamamının 90. seviyede olduğunu gösteren bir oyun içi ekran görüntüsü paylaştı. Son birkaç güncellemede geliştirici HoYoverse, oyunun her yeni sürümüyle en az iki yeni karakter ekleme modelini tanıttı.


Devam eden en son eklemeler Genshin Etkisi 3.5 güncellemesi, beş yıldızlı Pyro karakteri Dehya ve dört yıldızlı Cryo kullanıcısı Mika olmuştur. Dehya, Electro kullanıcısı Cyno ile birlikte ilk afiş döngüsünde yer aldı ve HoYoverse, 3.6 geldikten sonra Standart Banner’a katılacağını doğruladı. Bu, gelecekte onu elde etmenin tek yolunun ya Standart Sancağı dilemek ya da sınırlı sancağı 50/50 kaybetmek olacağı anlamına gelir.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İÇERİKLE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

İLGİLİ: Genshin Impact Barbara Glitch, Oyuncuyu Spiral Abyss Alanında Sıkıştırıyor

vc710 adlı bir Reddit kullanıcısı, mevcut tüm oynanabilir birimleri, şu anda oyunda ulaşılabilecek en yüksek seviye olan 90. seviyeye çıkarmayı başardıklarını kanıtlayan bir görsel paylaştı. İşleri daha da etkileyici hale getirmek için, her karakterin yetenekleri seviye 8 veya üzerine çıkarılmış ve 20 eser parçası vardır. Dehya ve Mika hariç, her karakterin arkadaşlık seviyeleri de maksimuma çıkmıştır. Oyunun Resin tabanlı bir sistemde çalıştığı göz önüne alındığında, özellikle Hu Tao veya Eula gibi bazı karakterler arka arkaya 10 veya daha fazla güncelleme için bir afişte yer almadığından, bu başarının aylar hatta yıllar alması gerekiyordu.

OKU  Wordle ipucu ve cevap #626: 7 Mart Salı

Redditor, sağ için çiftçilikten vazgeçtiklerini doğruladı Genshin Etkisi en çok zaman alan görev olduğu için her karakter için eserler. Her parçanın bir ana özelliği ve dört adede kadar rasgele alt özelliği olduğundan, bu süreçteki RNG faktörünün çok yüksek olduğu düşünülürse, çiftlik eserleri son derece sıkıcı olabilir.

Bazı yorumlar, her karakteri en üst düzeye çıkarmaya çalışırken çok yararlı bir stratejinin, yükseliş malzemelerini resmi varışlarından önce önceden hazırlamak olduğunu iddia ediyor. için son canlı yayın Genshin Etkisi 3.6 güncellemesi, her ikisi de Dendro kullanıcısı olan iki yeni karakter olan Baizhu ve Kaveh’in gelişini onayladı.

Sürüm 3.6 Özel Program etkinliği, Baizhu’nun Liyue Limanı’ndaki ünlü Bubu Eczanesi’nin gururlu sahibi olarak tanındığı için mantıklı olan yeni bir destek şifacı olacağını doğruladı. Kaveh ayrıca, çantasına gizlenmiş özel bir cihazı kullanan düzgün bir Dendro uygulamasıyla da destek olacak.

Genshin Etkisi PC, PS4, PS5 ve mobil cihazlar için kullanılabilir. Bir Switch sürümü geliştirme aşamasındadır.

DAHA: Genshin Impact Player, Değerli Sandığı Bulmanın Şirin Yolunu Açıklıyor

OKU  Rent-a-Girlfriend 3. Sezonunda Kazuya'nın Haremi Kalabalıklaşıyor

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.