Oyun Haberleri

Call of Duty, Shredder’ı alıyor

Call of Duty Shredder skin

Bugün erken saatlerde resmi Call of Duty Twitter hesabı, Shredder’ın Modern Warfare 2 ve Warzone 2 için olduğunu onaylayan bir tanıtım videosu yayınladı. Aslında, Shredder’ın balistik silah kullandığı tek bir örneği bile hatırlayamıyorum, ama bunun kazançlı bir çapraz promosyonu mahvetmesine neden izin verelim?

Daha fazla gör

Önceki ünlü Operatörlerin beğendiği gibi bir şeyse Snoop Dogg, Rambo Ve John McClane, Shredder, kendi seslendirmeleri ve meydan okumaları olan satın alınabilir bir Operatör Paketi içinde gelecek – hatta belki bazı Shredder (veya TMNT) temalı kozmetikler. Seslendirmeler varsa kim bilir kim yapacak: Hoon Lee, en son Rise of the Teenage Mutant Ninja Turtles serisinde Shredder’ı seslendirdi.

Seth Rogen’in yapımcılığını üstlendiği yeni bir TMNT filminin—Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem— vizyona girdiğini de belirtmek gerekir. oyuncu listesi bu haftanın başlarında ve Shredder işin içinde değil. Yine de Rogen, Jackie Chan, John Cena, Ice Cube, Post Malone ve daha fazlası dahil olmak üzere etkileyici bir seslendirme yeteneğine sahip. Bu film Ağustos’ta vizyona giriyor ve kendine özgü sanat tarzı yukarıdaki tanıtım videosuna pek benzemiyor. Başka bir deyişle, Shredder durumu, kaçınılmaz olarak daha fazlasını duyana kadar inanılmaz derecede belirsiz, ancak şu kesin: cildin kendisi 21 Mart’ta geliyor.

TMNT dünyası genellikle video oyunlarıyla çatışır: Injustice 2’den Smite’a kadar her şeyde karakterler ortaya çıktı. Son yıllar Shredder’ın İntikamı Eleştirmenimizin “bir klasiğin içten, ilgi çekici bir tekrarı” olarak adlandırdığı çok iyi bir zamandı.


Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  GTA Online, Bu Hafta İçin Bonusları, 3 Kat Ödül ve Daha Fazlasını Açıklıyor
İlgili yazılar
Oyun Haberleri

Üçüncü Yıldız Savaşları: Jedi oyunu Cal Kestis oyuncusu Cameron Monaghan tarafından onaylandı

Oyun Haberleri

Intel'in Meteor Lake çipleri sonuçta masaüstü bilgisayarlara geliyor

Oyun Haberleri

Bu nişancı oyununun CoD Zombies'in yeniden canlandırılması, co-op'ta harika, ama gerçekten oynamak için can attığım şey eğlenceli Franken modları.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir