Oyun Haberleri

Ray Reconstruction’ı zaten yol izleme sınırlaması olmadan Cyberpunk 2077’ye hackleyebilirsiniz, ancak Nvidia bunu yakında resmi olarak açacağına söz veriyor

Cyberpunk 2077 Ray Reconstruction enabled without Path Tracing

Ray Reconstruction, Nvidia’nın en son parlak ışın izleme özelliğidir, DLSS 3.5’in bir parçası olarak gelir ve Cyperpunk 2077 2.0 güncellemesinin kesinlikle harika görünmesini sağlar. Elbette yalnızca Nvidia grafik kartlarında. Ve yalnızca inanılmaz derecede zorlu yol izlemeli RT Overdrive modunda iyi bir kare hızı sunabilen Nvidia grafik kartları için.

Ray Reconstruction, yalnızca teknoloji demo modunu etkinleştirdiyseniz Cyberpunk 2077 ayarlarında bir geçiş olarak kullanılabilir; bu, Nvidia’nın Frame Generation gibi olmayacağına ve mevcut olacağına dair tüm gürültünün karşısında uçuyor. tüm RTX kartlarına.

Yüzeyde biraz yem ve anahtar gibi görünebilir. Sen olabilmek bunu RTX 2060’ınızda etkinleştirin, ancak önce üst düzey ışın izlemeyle başa çıkabilmesi gerekir ve ne yazık ki eski GPU’nuz bunu yapamaz. Kendin olmak berbat bir şey.

Ama bu sadece şimdilik. Hatta Nvidia, DLSS 3.5’i diğer ışın izleme modlarında etkinleştirmek için CD Projekt Red ile birlikte çalıştığını duyurduğunda ilk başta yorum yapmıştı. Geçtiğimiz günlerde daha önceki bir forum gönderisini tekrarlarken bana “CP 2077 için RT Overdrive’ın harika görünmesini sağlamaya odaklandık” söylendi, “ve diğer RT modları için Ray Yeniden Yapılandırma desteği eklemek üzere CD Projekt Red ile çalışıyoruz. Bizi izlemeye devam edin. “

Bir Nvidia temsilcisinin bana yaptığı açıklama, Ray Reconstruction’ın “ışın izlemeyi yoğun olarak kullanan oyunlar için en avantajlı olduğu ve yol izlemeli oyunların kesinlikle bu kategoriye girdiği yönünde.

“Hafif kullanımlı RT özellikleri için Işın Yeniden Yapılandırması, ekranda daha az ışın örneği ve gürültü giderme nedeniyle daha az görüntü kalitesi avantajına sahip olacak. Bu nedenle, şu anki odak noktamız yoğun ışın izlemeli başlıklar üzerinde olsa da, ışık kullanımını genişletmeyi planlıyoruz. gelecekte ışın izlemeli başlıkları kullanın.”

OKU  Söylentiler: Gelecekteki Mario Oyunları Film Tasarımlarını Birleştirecek

Dolayısıyla, sınırlı ışın izleme kapasitesiyle RTX 2060’ınız, hem Cyberpunk 2077’de hem de diğer ışın izlemeli oyunlarda Ray Yeniden Yapılanma yaygarasının neyle ilgili olduğunu görme şansına sahip olacak. Ancak diğer oyunların ne olabileceğini henüz bilmiyoruz. Ancak Half-Life 2 RTX’in yeniden yapımına bir şeylerin karıştığını göreceğimize bahse girebilirsiniz.

Ray Yeniden Yapılanma Cyberpunk 2077 RT Ultra

(Resim kredisi: CDPR)

Yapılandırma dosyalarıyla kendiniz uğraşmaktan memnunsanız, Cyberpunk 2077’deki standart ışın izleme modlarında Ray Reconstruction’ı etkinleştirebilirsiniz. Windows’ta kullanıcı klasörünüze gitmeniz ve Cyberpunk 2077 UserSettings dosyasına erişmeniz, DLSS_D ayarını “Doğru” olarak değiştirip oyun tarafından üzerine yazılmasını önlemek için Salt Okunur olarak ayarlamanız yeterlidir.

Bir sonraki yükseltmeniz

Nvidia RTX 4070 ve RTX 3080 Founders Edition grafik kartları

(Resim kredisi: Gelecek)

Oyun için en iyi CPU: Intel ve AMD’nin en iyi çipleri.
En iyi oyun anakartı: Doğru panolar.
En iyi grafik kartı: Mükemmel piksel iticiniz sizi bekliyor.
Oyun için en iyi SSD: Oyuna diğerlerinden önce girin.

Ve çalışıyor. Ayar verilerinin bozulmasıyla ve ara sıra hata mesajıyla ilgili sorunlarınız olabilir.

Frame Generation açıkken ve RT Ultra ayarlarıyla Ray Reconstruction etkinken çalışan bir RTX 4070’im vardı ve çoğunlukla harika görünüyorsun. Yansımaların düzgün bir şekilde ortaya çıkmadığı veya içinden görünen ağların (çitler gibi) biraz tuhaf göründüğü bazı belirgin yapılar var ve bunu yol izlemeli versiyonda görmedim.

Yani orada görünüyor dır-dir Işın Yeniden Yapılanmasının daha hafif kullanılan ışın izleme modlarında iyi çalışmasını sağlamak için Nvidia’nın yapması gereken küçük bir çalışma var. Bu biraz daha yapay zeka eğitimi veya başka bir şey olsa da, bu özellik bu olmadan da şaşırtıcı derecede iyi çalışıyor. Bu da bana resmi olarak etkinleştirilmesinin çok uzun sürmeyeceğine dair umut veriyor.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Wordle ipucu ve cevap #626: 7 Mart Salı