Oyun Haberleri

World of Warcraft, Yeni Ork ve İnsan Mirası Zırh Görev Dizilerini Tanıtıyor

wow df orcs and humans

World of Warcraft oyunculara Ork ve İnsan Mirası Zırh setlerinin ve gelen görev dizilerinin ön izlemesini verdi. ejderha uçuşu yama 10.0.7. Bu harika yeni World of Warcraft zırh setleri birden fazla türde ve renkte mevcuttur ve bunların kilidini açmak için zengin bilgi içeren görevleri içerecektir.


Heritage Armor görev dizileri, belirli bir ırkın karakterlerinin o kültürün tarihiyle dolu maceralar aracılığıyla özel teçhizat setlerinin kilidini açabildiği özel hikayelerdir. Orklar ve İnsanlar için yeni Miras Zırhı görev dizileri ekleniyor World of Warcraft Yama 10.0.7’de, Nisan ayında bir süre gelmesi bekleniyor.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLGİLİ: PSA: Düzeltilene Kadar World of Warcraft’ın Ticaret Sonrası Dondurma İşlevini Kullanmayın

Şimdi, World of Warcraft yaklaşan Heritage Armor setlerine ve görevlerine daha yakından bir bakış attı. Orc görevi A People in Need of Healing, oyuncuların Eitrigg’e Horde’dan önceki Kosh’arg festivalini geri getirmesine yardım etmesini içerecek. Ork oyuncularının, halklarının şampiyonu olabilmek için çeşitli kutsamalar kazanmaları ve om’gora’yı veya “onur ayini”ni bir araya gelen klanlardan önce tamamlamaları gerekecek. World of Warcraft oyuncular görev serisinde Drek’thar ve Rexxar gibi tanıdık yüzler görmeyi bekleyebilirler.

OKU  Bu ürkütücü birinci şahıs platform oyununda güvenilir tırmanma baltalarınızla devasa bir endüstriyel gemiyi keşfedin

İnsan Mirası arayışına Acil Bir Konu denir. Defias Kardeşliği bir kez daha kötü niyetli ve oyuncular, Stormwind’in geçmişine dayanan bir gizemi ortaya çıkarmak için Matthias Shaw’a yardım edecek. Görünüşe göre, oyuncular bu görevde “olası olmayan bir müttefikten” yardım almayı bekleyebilirler. Pek çok hayran, bunun Defias Kardeşliği lideri Vanessa VanCleef, suikastçı Garona Halforcen, kötü şöhretli Scarlet Haçlı Seferi’nin üyeleri olabileceğini tahmin etti. World of Warcraftveya kayıp Kral Anduin Wrynn.

Setlerin kendileri mükemmel kalitede. Hem Orklar hem de İnsanlar için üç farklı set mevcuttur ve bunların her biri üç ayrı renk şemasında mevcuttur ve bu setleri herhangi bir Miras Zırhı arasında en özelleştirilebilir hale getirir. World of Warcraft şu ana kadar. Oyuncular, 10.0.7 Yaması geldiğinde bu görevlere erişebilirler. World of Warcraft 50. seviyede uygun ırktan bir karaktere sahip oldukları sürece.

Oyuncular, bu yeni Heritage Armor görevlerinin bittiğinde nasıl görüneceğini görmek için sabırsızlanıyor. Tarihsel olarak, Miras görevleri dünyadaki en iyi görevlerden bazıları olmuştur. World of Warcraft. Defias Kardeşliği ve Kosh’arg festivalinin sırasıyla İnsan ve Ork hayranları arasında ne kadar popüler olduğu düşünüldüğünde, bu görevler için beklentiler oldukça yüksektir. neyse ki World of Warcraft oyuncuların bu görev dizilerini görmek ve bu yeni Heritage Armor setlerini toplamak için uzun süre beklemesi gerekmeyecek.

World of Warcraft şimdi PC için kullanılabilir.

OKU  CMA suçlamaları devam ederken, Microsoft daha önce hiç duymadığınız bir bulut platformuyla on yıllık bir anlaşma daha imzaladı

DAHA: Warcraft: First Horde’un Yaratılışı

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

İlgili yazılar
Oyun Haberleri

Cyberpunk 2077 modlarınızı 2.0 güncellemesinden önce silmelisiniz ve oyunu temiz bir şekilde yeniden yüklemeniz gerekebilir

Oyun Haberleri

Ubisoft, The Division 3'ü tesadüfen duyurdu

Oyun Haberleri

Cyberpunk 2077 2.0'a sinsice 'havalı silahına bak' düğmesi eklendi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir