Oyun Haberleri

Bu muhteşem derecede iğrenç ses kontrol tasarımları beni gönderiyor

Bu muhteşem derecede iğrenç ses kontrol tasarımları beni gönderiyor

Şimdiye kadar berbat bir kullanıcı arayüzünden şikayet ettiyseniz, şimdi bir adım geri atmanın ve bu kadar çok kişinin favori uygulamalarınız için kullanıcı arayüzünü tasarlamak için kendi cihazlarına bırakılmadığına şükretmenin zamanı geldi.

Kuşkusuz partiye geç kaldık, ancak ProgrammerHumor’da eski bir trendle karşılaştık (yeni sekmede açılır) Yaklaşık altı yıl öncesine ait subreddit, ofiste topluca kıçımıza gülmemize neden oldu – evet, eski olduğunu biliyorum ama bizim için hala yeni (UXDesign aracılığıyla) (yeni sekmede açılır)). Bazen BadUI etiketinin altına düşen, burada akla gelebilecek en kötü ses kontrollerini tasarlayan koca bir programcı denizi var.

Mors kodu dinleyenlerden, enlem tabanlı hacim kısıtlamalarına ve hatta istediğiniz hacmi kısa bir süre için satın alabilmeniz için mikro işlemlere kadar, bunlar bu sabah bizi sıkıntıya soktu.

İkinci tasarım, eminim ki bugünün medyaya yönelik açıkçası distopik yaklaşımından çok uzakta değiliz, ama bunu düşünmeyelim. Kötü tasarıma sahip en sinir bozucu koşuşturmalarınızı parkta yürüyüşe benzetecek oyun tabanlı bazı tasarımlar da dahil olmak üzere tespit ettiğimiz en iyi tasarımlar burada.

Bu Half Life bhop ses kontrolü (yeni sekmede açılır) Dürüst olmak gerekirse, Markop1CZ’den listedeki en belirsizlerden biri olabilir. Açıkçası, oyuncuları oyunlarda bunnyhop yapmaya teşvik etmek beni destekliyor, ancak bunun bir Elder Scrolls oyununda akrobasi becerinizi geliştirmek için yararlı bir hatırlatma olduğunu hayal edebiliyorum.

Bu fantastik Mors kodu ses kontrolü (yeni sekmede açılır) kullanıcı LinAGKar’dan herhangi bir yere varmak için çok özel bir beceri seti gerektirir. 1830’ların göze çarpmayan telgraf yöntemi hakkında bilgi sahibi olanların, gerekli hacmi girmek için yalnızca kelimeye dokunması yeterlidir.

Maximuso’nun bu ses kontrolü, Kıvırma tekniğinizi test eder (yeni sekmede açılır), süreci oyunlaştırıyor. Biraz isabetli ya da ıskalı olduğunu söylemeye gerek yok, ama kesinlikle ilginç bir yaklaşım.

OKU  Blizzard kodamanları Diablo 4'ün Destiny'nin genişleme modelini benimsediğini hazırlıksız bir şekilde doğruladı

(İmaj kredisi: maharshimartian)

Maharshimartian’ın sunduğu bu inanılmaz enlem tabanlı ses kontrolü, dizüstü bilgisayarınızla ortalıkta koşturmadığınız sürece sizi asla bırakmayacak veya yarı yolda bırakmayacak gibi görünüyor.

Kullanıcı mienys’in buradaki en sezgisel ses kontrolü tasarımı değil, ama belki de oradaki sanatçılar için bir tane. İstenen hacme girmek için noktaları yeniden düzenlemek on dakika sürebilir, ancak kesinlikle bir özgür ifade duygusu vardır. Acaba bir sik çizseydin ne olurdu… Bana senin de düşünmediğini söyleme.

Kesintili internetinizi sürekli takıntı haline getiriyorsanız, bu Wi-Fi sinyal gücüne dayalı ses kontrolü (yeni sekmede açılır) Kleinschrader’dan sizin için uygun olmayacak. Tutarlı bir sinyal burada arkadaşınız olacak, ancak bir Wi-Fi menzil genişleticiye ihtiyacınız olup olmadığını merak ediyorsanız sinyal gücünüz üzerinde sekmeler tutmanın yararlı bir yolu olabilir. (yeni sekmede açılır).

Burada başka bir oyunlaştırılmış ses kontrolü, bu sefer biraz daha şansa dayalı. Kullanıcı kapeboi çarkıfelekle gitti (yeni sekmede açılır) Mükemmel hacimle veya belki de kulak doktoruna gidilmesiyle sonuçlanabilecek bir tasarım.

Evinizdeki sıcaklığı izlemeye çalışıyorsanız, KapiteinBreinpijn’in bu Arduino ve DHT11 sıcaklık sensörü ses kontrolörü size sesli bir okuma verecektir. Bu, hava biraz soğuduğunda sadece titremekle kalmayıp aynı zamanda müziğinizi duymak için de zorlanacağınız anlamına gelir. Kötü bir zaman gibi geliyor.

Yalnızca zenginlerin müziklerini yüksek sesle dinleyebildiği korkunç bir kapitalist gelecek vizyonu. Umarım bu mikro işlem tabanlı ses kontrolü (yeni sekmede açılır) SpazJoekp’ten asla piyasaya çıkmaz.

r/ProgrammerHumor’dan volume_control_should_be_intuitive

Bu, favorilerimizden bir diğeri ve ses kontrolümüzün ne kadar yüksek ayarlanmasını istediğimizle ilgili olarak tüm sabah bilgisayarlarımızda ciyakladık. Aslında biri bunu yapabilir mi lütfen?

Bir UI trendinin bu küçük tavşan deliğinde çok daha fazlası var. O zamanlar neşenin daha kolay bulunduğu daha basit bir zamandı.

OKU  Cyberpunk 2077'de gerçek zamanlı ışın izleme konusunda takıntılıydım, ta ki onu eski bir dizüstü bilgisayarda oynamak çok ihtiyaç duyulan bir tokat gibi yüzüme çarpana kadar

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.