Oyun Haberleri

Evet, Computex’teki zamanımı 600 dolarlık bir Kendin Yap Ducky klavyesini okşayarak geçirdim, ne oldu?

The Ducky ProjectD outlaw in blue and pink

Bugün Computex’te birkaç klavye dikkatimi çekti, ancak en şaşırtıcı olanı, Ducky’nin yakında çıkacak olan ProjectD Outlaw 65’iydi; tamamen özelleştirilebilir, üst düzey bir kendin yap klavye seti, o kadar ağır ki muhtemelen onunla bir adamı öldürebilirsiniz. önce bir araya getirmek için. Ve beni 600 $ ‘lık bir fiyat etiketi potansiyeline sokma.

Tabii ki, ProjectD Outlaw bir ön üretim modeli olduğundan, fiyatlandırma hala çok belirsiz. Ancak bir Ducky sözcüsü 499 ila 599 dolar arasında bir tahminde bulunduğunda, fiziksel olarak çenemi kapalı tutmak zorunda kaldım. Özellikle de bana “o klavyedeki her şeyi sıfırdan oluşturman gerek” dediğinden beri.

Oh ve sanırım üzerinde durduğum tuş takımı olmayan modelden bahsediyordu. Tam boyutlu birinin ne kadar pahalı olacağını düşünmekten korkuyorum.

Bir klavye için potansiyel olarak bu kadar parayı harcayacağınız zaman, belki de küçük bir Ducky minionunun benimle eve gelip en azından elinde bir tornavida tutacağını umardım. Mesela, DIY mekanik klavye kitlerinin pahalı olabileceğini biliyorum, ama lanet olsun…

Öyleyse, bu potansiyel olarak fahiş miktarda parayı haklı çıkaran nedir? Tabii ki, çalışırken değiştirilebilir anahtarların yararı var, ancak her ürün ve annesinin bu günlerde çalışır durumda değiştirilebilir anahtarları paketlediği düşünülürse bunun fiyatı çok fazla yükselteceğini düşünmüyorum.

Tasarımın Mercedes Benz’den ilham aldığı söylendi. Sözcü bana “bu konsepti Ducky Project D’de kullandıklarını, bu nedenle üst düzey kullanımı hedeflediklerini” söyledi. Senden emin değilim ama evde bir araya getirmen gereken pek çok Mercan bilmiyorum.

Ancak, Outlaw’ın görünümünün bir Mercedes ile pek ortak noktası olduğunu düşünmesem de, malzeme konusunda belirgin bir araba tutkunu havası var.

OKU  GPU fiyatları buradan nereye gidiyor?

Orada çok şey oluyor, bu yüzden onu katmanlara ayıralım, tıpkı patlatılmış versiyonun bugün gösteri alanında olduğu gibi.

 • Altta stant ve marka plakası var
 • ön ve arka taban
 • bir karbon fiber kasa plakası
 • biraz alt köpük
 • PCB
 • bir PE sayfası
 • saplar ve yuvalar
 • daha fazla köpük
 • bir FR-4 plakası
 • bir slayt ve ayırıcı
 • ve ön ve arka üst kısımlar

Şimdi sen Belki fiyatlandırma mantığını görmeye başlıyorsunuz, ha? Yukarıdakilerin tümü, “o klavye için tüm malzemeleri değiştirebilirsiniz” ile karıştırılacak ve eşleştirilecektir. Yani, özelleştirme burada gerçekten büyük bir şey olacak.

Mükemmel çevre birimleri

(İmaj kredisi: Colorwave)

En iyi oyun faresi: oyun için en iyi kemirgenler
En iyi oyun klavyesi: PC’nizin en iyi arkadaşı…
En iyi oyuncu kulaklığı: oyun içi sesi görmezden gelme

Nihai kit fiyatı ne olursa olsun, Ducky sözcüsü bana ProjectD Outlaw’ın DIY için harika olduğunu ve “ayrıca bir kendini savunma silahı için” olduğunu garanti ediyor. Şaka yapmıyordu; dürüst olmak gerekirse, ellerimde sahip olduğum en ağır klavye.

Ön üretim modelindeki dokunsal Gateron Kangaroo anahtarının da harika hissettirdiğini söylemeliyim ve içindeki iki katına çıkan köpük, tuşa çok yüksek olmayan, yumuşak ve tatmin edici bir basış sağlıyor. Ve evet, “yazma dokusunu değiştirme” ihtiyacı hissederseniz, bunların tümü değiştirilebilir.

Bu konuda çok fazla düşünülmüş gibi görünüyor ve birinin bunun üzerine sıçrayacağını biliyorum, ama bahse girerim ki kendi kanımla, terimle bir araya getirmem gereken bir şey için o kadar para ödemeyeceğim. göz yaşları.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.