Oyun Haberleri

Bir hata sayesinde oyuncular Baldur’s Gate 3’te ‘çıplak erkekler diyarı’ buldu

Gale, without a shirt, smirking

Hakkında şakalar yapıyorduk Baldur’un Kapısı 3 Azgın bir oyun olmasına rağmen açıkçası daha da azgın olabileceğini düşünüyorum. Bununla birlikte, kendiliğinden ortaya çıkıp orada boş bir şekilde durabilen bir sıra çıplak erkek içereceğini beklemiyordum.

Oyuncular bu hatayla çeşitli şekillerde karşılaştılar; genellikle uzun süre dinlenirken, bazen co-op’ta ve bazen de bir oyuncunun bağlantısı kesildiğinde. Oyuncu karakterler yatak örtülerinin üzerinde uyurken, kendilerini mind flayer’lara dönüşmekten koruyan gizemli koruyucunun hayalini kurarken, çıplak altı beyefendi korumacı bir şekilde yanlarında bir sıra halinde duruyor; birkaçının ayakları kamp ateşinde. umursamıyorlar gibi görünüyor.

Bu hatayla karakter oluşturma sırasında da karşılaşıldı. Bir oyuncunun dublajladığı şey çıplak erkeklerin diyarı Kişiselleştirirken bilgisayarınızın durduğu yerin solunda görünür hale gelebilir; bu kez sekiz insandan oluşan bir çete, küçük bir küme halinde tamamen giyinik tek bir dragonborn’un (oynamayı seçerseniz varsayılan görünüme benzeyen) etrafında takılıyor. Karanlık Dürtü olarak. Belki de bu manken adamlar, siz seçenekler arasında ileri geri gezinirken kişiselleştirme seçeneklerini depolamak için kullanılıyordur?

Arkalarında, bir grup yüzen adaya benzeyen, rüya koruyucusunun krallığının bir cebi var. Karakter oluşturma, koruyucunuzu kişiselleştirme seçeneğiyle sona erdiğinden, belki de bu yer tutucu arkadaşlar, onlar için özelleştirme seçeneklerini depolamak için de kullanılıyor. Bu da neden uzun dinlenmeler sırasında kampta göründüklerini, evlerinden tahliye edildiklerini ve o alanın rüya koruyucusu sahnelerinden biri için kullanıldığını açıklayabilir.

Ya da belki başka bir amaca hizmet ediyorlar. Larian şunları söyledi: heyecan “Ayrıca karakter yaratma tercihlerinizi de sessizce değerlendiriyorlar ama bundan kimseye bahsetmiyorlar.” Bak Larian, eğer yarım saatimi vasimi Karl Urban’a benzetmeye harcarsam bu benim seçimim ve ne senden ne de senin garip çıplak adamlardan oluşan ekibin tarafından utanmayacağım.


Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Call of Duty: Modern Warfare 2 Art, Sevilen Oyuncuyu Operatör Olarak Hayal Ediyor