Oyun Haberleri

WoW’un en ısrarcı Peacenik’i bir daha kimseye zarar vermeden maksimum seviyeye ulaşır

WoW'un en ısrarcı Peacenik'i bir daha kimseye zarar vermeden maksimum seviyeye ulaşır

World of Warcraft’ın önde gelen vicdani retçisi bunu yine yaptı. Çifte Ajan olarak bilinen Pandaren, bir sineği bile incitmeden ve Wandering Isle’ın başlangıç ​​bölgesinden (10. seviye ve altındaki oyuncular için tasarlanmıştır) ayrılmadan binlerce saat boyunca MMO’nun maksimum 70 yeteneğine ulaşmayı başardı. tekrarlama.

Daha fazla gör

Bunu şu şekilde yapıyor: Diğer oyuncular güç toplamak, zindanlarda seviye atlamak, PvP ve diğer karanlık ve kanlı işler için şiddet kullanırken, Doubleagent Wandering Isle’da dolaşıyor. Adayı terk edemez çünkü bu onu Alliance ve Horde ile olan kutsal tarafsızlığını ve tarafını ihlal etmeye zorlar, bu yüzden kalır, kayalar çıkarır, çiçekler toplar ve… eh, hayır, aslında hepsi bu.

Saat saat, gün ve gün, ay ve ay, Yeni Başlayanlar Bölgesi’nde turlar atıyor, yeniden ortaya çıktıkça kaynaklara tıklıyor ve düşürdükleri küçük XP kırıntılarıyla fark edilmeden güçleniyor. Ardından, tamam, yıkayın ve ellerinde kan olmadan seviye sınırına ulaşana kadar tekrarlayın.

Bunu perspektife koymak gerekirse, WoW’da seviye sınırına ulaşmak milyonlarca XP gerektirir. Doubleagent tipik olarak çıkarılan taş ve toplanan çiçek başına 50 XP kazanır ve her biri arasında zahmetli bir şekilde ileri geri yürümek zorundadır. Onu tarif etmek için tekrarlamaya bile başlamıyor.

Merak ediyorsanız, onu 70. seviyeye çıkaran şey, uygun görünen küçük bir Barış Çiçeği demetiydi. Doubleagent YouTube kanalında bu büyülü ana kendiniz tanık olabilirsiniz. (yeni sekmede açılır). Hatta oturup iki saatlik yayının tümünün büyüsünü yeniden yaşayabilirsiniz, ancak uyarılırsınız: tam olarak düşündüğünüz gibi.

Doubleagent’ın bunun için bir formu var. Sayfalarımızı en son 2020’de eski seviye sınırı olan 60’a ulaştığında süsledi. (yeni sekmede açılır) 17 günlük bir madencilik ve çiçek toplama sürecinde, ama o çok daha uzun süredir çalışıyor. PCG ile sohbet etmek için oturduğunda (yeni sekmede açılır) 2016’da binlerce saat ultra-merkezli panda hayatı yaşadı. Yaklaşık 213 gündür oynuyor.

OKU  Bugün Wordle: 18 Ekim Çarşamba için ipucu ve cevap #851

Size galaksi beyninden bahsetmek istiyorum, bunun ne anlama geldiğini. Belki de oyuncular olarak sevdiğimiz oyunlarda beklenmedik oyun nişleri bulma yeteneğimizle veya bunun, oyunların daha az şiddet içeren bir dünyaya giden yolu nasıl gösterdiğiyle ilgili bir şey. Ama dürüst olmak gerekirse, bunun çoğunlukla en insani özelliğin bir kanıtı olduğunu düşünüyorum: tamamen gereksiz bir şey hakkında yoğun, garip bir şekilde inatçı. Önümüzdeki 213 gün için iyi şanslar çifte ajan.