Oyun Haberleri

Mortal Kombat Kreatif Direktörü Ed Boon, NetherRealm’in bir sonraki oyunu için olası bir çıkış aralığı hakkında bilgi veriyor

scorpion and other mortal kombat 11 characters

ed nimet, NetherRealm Stüdyolarıiçin Kreatif Direktör Ölümüne kavga ve adaletsizlik, açıklanamaz bir şekilde stüdyonun bir sonraki oyunu için çıkış penceresini alay ediyor. pek çok hayranı Ölümüne kavga NetherRealm’in önceki projeleri sergilediği bir çerçeve olan The Game Awards 2022 sırasında büyük bir açıklama yapmayı umuyorduk. Maalesef NetherRealm etkinliğe katılmadı. Bunun yerine Boon, NetherRealm’in bir sonraki oyunuyla ilgili haberleri sürpriz bir Twitter “Bana Her Şeyi Sor” ile paylaşmaya karar verdi.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

AT&T, WarnerMedia’yı çatallayıp Discovery ile birleştirdiğinden beri NetherRealm Studios’un durumu havada kaldı. İlgili olsun ya da olmasın, NetherRealm her iki yılda bir büyük oyun sürümleri ritminden atıldı. Ölümüne kavga ve adaletsizlik 2011’den beri dönüşümlü olarak. yayımlanmasından bu yana üç yıl geçti. Mortal Kombat 11ve NetherRealm’in bir sonraki oyunu henüz duyurulmadı. Ancak bu nispeten yakında değişebilir.

İLGİLİ: Ed Boon, Injustice 3’ün kadrosunda Raven’ı almaya çalışacak

Sürpriz bir Twitter AMA’sında Ed Boon, her ikisinin de hayranlarından gelen bir dizi soruyu içtenlikle yanıtladı. Ölümüne kavga ve adaletsizlik. Boon’un bir soruya NetherRealm’in bir sonraki proje yayınlama penceresi kadar doğrudan yanıt vermesini bekleyen çok az kişi vardı. Ancak Boon, “Buna gerçekten cevap vermemeliyim” diyerek yanıt verdi. Başka bir deyişle Boon, NetherRealm’in bir sonraki oyununun geçici olarak 2023’te piyasaya sürülmesi planlanabileceğini ima ediyor.

OKU  Yetenekli Oyuncu Mohg'un Mızrağını Elden Ring'den Gerçek Dünyaya Getiriyor

Boon’un diğer yanıtlarından birkaçı, NetherRealm’in geliştirme çalışmalarını çevreleyen bazı ilginç ayrıntılar ekliyor. Örneğin Boon, 2023’ün sonunda hayranların NetherRealm’in bir sonraki projesinin adını bileceğini de onaylıyor. Ek olarak, 2023’teki bir açıklama için “işaretler evet’i gösteriyor” diyor. Ancak “ne zaman olduğunu söyleyemeyeceğini” de açıklıyor. Mortal Kombat 12 gelecek ve hayranların NetherRealm’in ne üzerinde çalıştığını ne zaman öğreneceğini söylemeyecek. Yine de, bir sonraki NetherRealm oyununun 2023’te bir Twitter dizisinde duyurulabileceği ve yayınlanabileceğine dair ipucu, en hafif tabirle şaşırtıcı.

Boon ayrıca, uzun süredir konuşulan birkaç konuyu doğrudan ele almadan etrafında dans ediyor. Örneğin sıradaki oyunun NetherRealm’den olduğu bildirildi. Mortal Kombat 12 ve yok adaletsizlik 3. Boon birçok soruyu da yanıtlıyor Ölümüne kavga iş parçacığında ancak yapıp yapmadıkları sorulduğunda adaletsizlik 3, diyor, başarma şansı bulması umuduyla. NetherRealm’in satılabileceğine dair söylentiler de var ve Boon, gelecekteki projeler ve çapraz medya teklifleri konusunda şüpheli görünüyor.

Ancak önemli olan, NetherRealm’in şu anda yeni oyunu üzerinde yoğun bir şekilde çalışıyor olması ve gelecek ne getirirse getirsin, bu oyun 2023’te ortaya çıkabilir ve potansiyel olarak piyasaya sürülebilir. Bu oyun muhtemel görünüyor Mortal Kombat 12. İnşallah, karanlık hayranları daha resmi bir duyuru için çok fazla bekletmeyecek.

DAHA FAZLA BİLGİ: NetherRealm’in Oyun Ödülleri’nde olmaması neden Mortal Kombat için iyi bir şey olabilir?

OKU  Islands of Insight, Talos Prensibi'nin Myst'le kesişmesine benzeyen, paylaşılan bir dünya bulmaca oyunudur ve ben onunla harika vakit geçiriyorum

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.