Oyun Haberleri

Nvidia sürücüsünün ‘csgos2.exe’ referansı, CS:GO güncelleme spekülasyonunu yeniden canlandırıyor

CSGO

Valve’ın en son oyun motoru üzerinde Counter-Strike: Global Offensive’in yeni bir sürümünü yayınlamaya hazırlandığı yönünde uzun süredir dolaşan bir söylenti, bu hafta veri madencisi Aquarius’tan sonra güçlendi. bir yapılandırma profili bulundu (yeni sekmede açılır) Nvidia’nın en son sürücülerinde “Counter-strike 2” olarak adlandırılır. Profil “csgos2.exe”ye atıfta bulunuyor ve “CS:GO Source 2” dışında pek bir şey ifade etmiyor. (Eğer… CS:GO Splatoon 2 geçişi yoksa?)

Nvidia Profile Inspector kullanarak sürücü verilerine bir göz attım. (yeni sekmede açılır) ve csgos2.exe profilinin orada olduğunu onaylayabilirim (kimsenin bunu neden uydurduğunu bilmiyorum ama orası internet, ben de kontrol ettim). Bir CS:GO “source2” Nvidia yapılandırmasına daha açık bir referans da Twitter’da şu kişi tarafından yayınlandı: Gabe Takipçisi (yeni sekmede açılır)adı belki de Valve kurucusunun neden bazen Yeni Zelanda’da saklandığını açıklamaya yardımcı olur.

Bunların hiçbiri mutlaka CS:GO’nun Source 2 sürümünün yakın olduğu anlamına gelmez, ancak bu şaşırtıcı olmaz. Dota 2, 2015’te tamamen Source 2’ye taşındı.

CS:GO muhtemelen eninde sonunda Kaynak 2’de sona erecek, bu yüzden daha büyük soru bunun ne kadar önemli olduğu olabilir. Dota 2, Source 2’ye taşındığında Valve, sonuçta otomatik savaş türünün yaratılmasına yol açan oldukça büyük bir anlaşma olan Özel Oyunlar özelliğini ekledi. Ama zaten CS:GO’da tuhaf Mario Party oynadım, yani özel oyunlar CS:GO harita yapımı ve modlama topluluğu tarafından iyi bir şekilde kapsanıyor. Belki Valve, CS:GO’yu en son teknolojisine getirdiğinde heyecan verici başka bir şey katacaktır, ancak bu gerçekten de_dust’un altındaki mekanizmanın bir güncellemesiyse, ortalama bir oyuncu geçiş gerçekleştiğinde pek bir şey fark etmeyebilir.

Aslında, Gabe Follower kısa süre önce CS:GO’yu Source 2’ye taşımayı denedi (yeni sekmede açılır) kendisini resmi bir Valve bağlantı noktası yerine kullandı ve sonuç olarak CS:GO’nun oynanışı hakkında “neredeyse hiçbir şeyin değişmeyeceğini” düşündüğünü, ancak mekansal ses simülasyonunun iyileşebileceğini söyledi – motor değişikliği daha çok uzun vadeli, geriden- sahne iyileştirmeleri, diye düşünüyor. Valve görünüşe göre Gabe Follower’dan Source 2’de CS:GO’yu yeniden yaratmayı bırakmasını istedi, bu Valve’ın kendi limanında çalışıp çalışmadığı çok şaşırtıcı değil.

Daha fazla gör

Valve’ın her şeyi yapması ve söylentilere göre Source 2 güncellemesinin gerçekten CS:GO 2.0 gibi hissettirmesi olasıdır, ancak Counter-Strike veri avcıları Nvidia profilinin “Counter-strike 2” adını çok ciddiye almıyor. Ayrıca sürücüde “cs2.exe” referansı var, ancak Kova bunun da bir anlamı olduğunu düşünmüyor.

OKU  AMD'nin Nvidia'nın Frame Gen grafik teknolojisine yanıtı, rapora göre nihayet Eylül ayında gelecek

“Görünüşe göre ‘cs2.exe’ alakalı değil, bence 2014’ten kalma olabilir, bu o zamandan bir sızıntıyla kanıtlanabilir” dediler.

Valve’den yorum yapmasını istedim, ancak geçmiş CS:GO Source 2 söylentileri hakkında yorum yapmadı, bu yüzden rastgele bir Çarşamba günü konu hakkında gelişigüzel bir şekilde bir blog yazısı yayınlamaya hazır olana kadar daha fazlasını duymayacağımızdan şüpheleniyorum. öğleden sonra.


Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.