Oyun Haberleri

Yedi yaşındaki FPS Titanfall 2’de birdenbire yeniden tamamen çalışan çok oyunculu oyun var

TItanfall 2

Sevgili robot arkadaş simülatörü ve birinci şahıs nişancı Titanfall 2’de yıllardır eşleştirme sorunu yaşanıyor. Önceki sunucu sorunları giderildikten sonra bile, oyuncuların belirli bir süre sıraya girmeleri gerektiğinde bağlantıları kesiliyordu. Ve Titanfall 2’nin 2016’da çıktığı göz önüne alındığında, büyük olasılıkla o lobide bir süre bekliyor olacaksınız.

Şaşırtıcı bir şekilde, bir anda resmi bir güncelleme ortaya çıktı ve tekrar çalışmasını sağladı. Titanfall 2’nin son 24 saatte 22.604 oyuncu sayısına ulaşmasıyla birlikte oyuncular artık geri dönüyor. Dahası, öne çıkan oynatma listesi rotasyonu yeniden güncellenmeye başlandı ve 1v1 kolezyum modundaki silah teçhizatları değişti.

Bu arada, yakın tarihli bir Apex Legends güncellemesinin yama notları, önceki Titanfall’a sinsi bir selam içeriyor. Harbingers etkinliğinin yama notları “Gelen İletim…. Konu: Nessie…” sözleriyle son buluyor. ve üç sayı: 1394521200, 1477638000 ve 1549267200. Bu sayılar Titanfall, Titanfall 2 ve Apex Legends’ın çıkış tarihlerine ilişkin Unix zaman damgalarıdır.

Bu, daha geniş Titanfall/Apex evrenine ilişkin yeni bir duyuru beklememiz gerektiği anlamına mı geliyor? Respawn’ın Apex Legends’ta battle royale oyununa geçmek için Titanfall 3’ü iptal ettiğini öğrendiğinden beri Titanfall topluluğu seride başka bir oyun olmasından büyük ölçüde vazgeçti. Bu, bunun mümkün olmadığı anlamına gelmiyor ancak Apex Legends’ta bir tür Titanfall temalı sezonluk etkinlik geçişi olasılığı daha yüksek görünüyor. Belki duvar koşusunu, hatta titanları da eklerler?

Titanfall 2 de şu anda Steam’de %90 indirimle satışta.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  EVO 2023 serisinde Street Fighter 6 ve bir dövüş oyunu klasiğinin sürpriz duyurusu yer alıyor