Oyun Haberleri

Yeni Street Fighter 6 karakteri gerçekten tırnak sanatıyla ilgileniyor

Street Fighter character Aki holding up a pill, eyes wide, telling the viewer to

Street Fighter 6’nın bir sonraki karakteri, bu sonbaharda dizisinin çıkışını yapacak olan, zehirli tırnakları olan uzun boylu, kıvrımlı bir kadın olan “AKI”. Tanıtım fragmanında Aki, sadece biraz ilaç almak isteyen birini zehirlemekten, bir daire içinde onun etrafında dolanıp onlara az önce verdiği botulinum toksininin korkunç etkilerini anlatmaktan keyif alıyor. Çok iyi değil!

SF6’nın resmi hesapları, Aki’yi “rakiplerine çivi çakmak için sabırsızlanan” “manyak bir zehir meraklısı” olarak tanımlıyor. Bazıları onun Street Fighter 5’teki zehir ustası FANG’in varisi veya çırağı olabileceğini düşünüyor.

Uzun boylu ve tırnaklarının üzerinde uzun, acımasız pençelerle donanmış olan Aki’nin, SF6’nın dövüşçüleri ve dövüş stillerinde bariz bir şekilde yerleştirebileceği birkaç yeri var. Hızlı hareketleri ve pençeleri, ona hızlı dövüşçü potansiyeli veriyor, ancak boyu ve Fang bağlantısıyla, rakiplerini orta mesafeden yıpratan bir bölgeci olma şansı var.

Street Fighter 6’nın ilk Year 1 DLC karakteri, bu yaz çıkan Rashid’di. O, SF5’ten dönen, rüzgarlı güçlere sahip, bir kasırga patlatabilen ve kıvrımlı mermi saldırısıyla havada rakiplerini kesebilen bir karakter. Bu sonbaharda Aki’den sonra Year 1 Character Pass sahipleri Ed ve Akuma’yı da alacak.

SF6, sadece beş hafta içinde iki milyondan fazla kopya satarak bir hit oldu. Mollie Taylor’ın “her oyun stiline ve beceri düzeyine hitap etmeye hazır, bunu iyi ve gerçekten çıtayı ayarlayan bir ustalıkla yapan gösterişli, renkli, her şeyi kapsayan bir paket” olarak adlandırdığı %89’luk bir inceleme yaptık. yeni nesil dövüş oyunları için yüksek.”

Yine de Street Fighter topluluğu için endişelenmeden edemiyorum, çünkü Aki’nin ifşasına genel tepkileri onların kötü durumda olduklarını gösteriyor. Birçok kişi sosyal medyada “Onu düzeltebilirim” diyor.

Tamam, ama önce “ahh” de.

OKU  Inkle'ın kodlama dili Ink, Bloodlines 2 geliştiricileri The Chinese Room sayesinde Unreal entegrasyonuna sahip

Street Fighter karakteri Aki bir hap tutuyor, gözleri kocaman, izleyiciye şunları söylüyor:

(İmaj kredisi: Capcom)
Daha fazla gör


Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.