Oyun Haberleri

Midnight Suns’ın kreatif direktörü, başlangıçta daha da geveze olduğunu söylüyor: ’30 konuşmayı kestik’

Midnight Suns'ın kreatif direktörü, başlangıçta daha da geveze olduğunu söylüyor: '30 konuşmayı kestik'

(İmaj kredisi: Firaxis)

Marvel’s Midnight Suns kısa bir oyun değil. Çizgi roman paskalya yumurtalarının sıcak banyosuna, sıra tabanlı taktiklere ve özellikle BioWare tarzı ekip kurma konuşmalarına dalarak bir oyunda kolayca 90 saatten fazla harcayabilirsiniz. Baş mühendis Will Miller’ın dediği gibi, “65.000 satır sesli diyalog gibi bir şey” içeriyor. Bu yüzden başlangıçta daha da uzun olacağını öğrenmek şaşırtıcı.

Rock Paper Shotgun ile yakın tarihli bir röportajda (yeni sekmede açılır)Midnight Suns’ın kreatif direktörü Jake Solomon, geliştirmenin son yılında önemli sayıda diyalog sahnesinin kaldırıldığını açıklayarak, “Oyundan 30 konuşma, 30 sahne gibi kestik. Bir ton kestik, çünkü bunun sadece olduğunu fark ettik. sadece çok fazla.”

Midnight Suns, strateji oyunu kadar sosyal bir sim, kısmen Persona ve kısmen XCOM. Bazı görevler arasında, takımınızın üyelerine toplantılarda ve kulüplerde katılırsınız ve süper halkınızın kişilikleri hakkında geveze derin dalışlar yaparsınız. Bu, tüm anlatı ara sahnelerine ek olarak. Solomon, “İnternete girerseniz, tüm Geceyarısı Güneşleri ara sahnelerini görebilirsiniz ve bunlar üç saat uzunluğundadır. Bu, bir film kadar uzun,” dedi.

Bu kesintilerin neden gerekli görüldüğüne gelince, iki neden verdi: “Birincisi, takım için çok fazla. Zaten üzerinde çalıştıkları çok şey vardı. Ve iki, oyuncu için. Bunların birçoğu var. gerekli konuşmalar değildi ve bu yüzden kestik [them] Geçen yılda.”

Hayati önem taşımasalar da, Midnight Suns’ın ertelenmesini isterdim, böylece birkaç sahne daha gelebilirdi. Birkaç an var, özellikle sonlara doğru, hikaye ritimleri geçmiş gibi hissettiriyor üzerinde. Görünüşe göre anlatı yönetmeni Chad Rocco, bu anlardan bazılarının da kalması gerektiğini düşünüyor. Solomon, “Çok yakınız, ancak bana hala bu konuda kızgın bir şekilde mesaj atıyor” dedi. “Ama elimizde yeterince oyun vardı. Oyunu getirdiğinizde, ‘Oh, çok şey var’ diyeceksiniz. Orada çok şey vardı.”

Oynanabilir bir karakter olarak Storm’u ekleyen Midnight Suns’ın son DLC’si 11 Mayıs’ta çıkacak. Devam oyunu için umutluyuz, ancak bir tane varsa, bu, devam eden Solomon’u içermeyecek. Firaxis’ten ve sıra tabanlı taktiklerden.

OKU  Rusya, popüler oyunların gençleri hedef alan 'gizli ekleri' olduğunu ve bir yasak listesi hazırlamak istediğini söylüyor

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.