Oyun Haberleri

2023’ün en çok beklenen FPS’si olan The Finals’ın kapalı betasına nasıl kaydolacağınız aşağıda açıklanmıştır

2023'ün en çok beklenen FPS'si olan The Finals'ın kapalı betasına nasıl kaydolacağınız aşağıda açıklanmıştır

The Finals için kapalı beta testi (yeni sekmede açılır)Embark Studios’ta geliştirilmekte olan yeni bir çok oyunculu FPS, 7 Mart’ta başlayacak. Bu oldukça önemli çünkü Ekim 2022’de gerçekleştirilen son beta testinden bu yana oyun hakkında pek bir şey duymadık. katılmak istiyorsanız (ve eğer bir nişancı oyunu hayranıysanız ve özellikle bir Battlefield hayranıysanız, o zaman kesinlikle girersiniz), işte yapmanız gerekenler.

Embark, The Finals Steam sayfası aracılığıyla kapalı beta için kayıt alıyor (yeni sekmede açılır). Kaydolmak için “The Finals Playtest’e Katılın” kutusundaki “Erişim İste” düğmesini tıklamanız yeterlidir. İçeri girerseniz Steam aracılığıyla uyarılacaksınız. Evet, bu kadar—tebrikler, bitirdiniz. Çarkların açılmasını beklerken, yeni bir oyun fragmanı var (yeni sekmede açılır) görmek için

Finaller, özellikle etkileyici görünen yıkım teknolojisi nedeniyle, geçen yıl duyurulmasından bu yana radarımda büyük bir nokta oldu. Embark, her binanın, dekorasyonun ve mobilya parçasının roketatarların gücü altında parçalara ayrılabileceğini ve tüm bu kargaşanın bir şekilde her oyuncunun müşterisi arasında senkronize edildiğini söylüyor. Gerçekten harika görünüyor. O kadar havalı ki neredeyse gerçek olduğuna inanamıyorum (yeni sekmede açılır).Oyunlarda bu düzeyde bir sunucu tarafı yıkımı hiç mümkün olmamıştı (Battlefield’daki her binayı düzleyememenizin bir nedeni), ancak Embark, kodu kırdığında ısrar ediyor.

Kapalı beta, “Seul şehir merkezinin kalbinin yukarısındaki gökdelenler ve Fransız Rivierası’nın kıyısındaki eski Monako şehri” de dahil olmak üzere iki harita içerecek. Elverişli bir şekilde, oyuncuların silahları hissetmelerine ve yıkımı denemelerine olanak tanıyan bir uygulama aralığına da sahip olacak.

Aslında biraz uygulamalı zamanım var (yeni sekmede açılır) Son zamanlarda The Finals ile ve çok olumlu bir izlenim bıraktı – sınıf dengesi sorunları ve ciddi şekilde aşırı güçlü görünen bazı yetenekler dahil olmak üzere birkaç uyarı ile. Ancak yayınlanmadan önce gidilecek daha çok yol var—bir çıkış tarihi henüz açıklanmadı—ve eğer Embark performansı yumuşatabilir ve doğru oynanış dengesini bulabilirse The Finals’ın uzun vadeli bir kazanan olma potansiyeli var.

Kapalı beta için tanıtım baskısı bana, son teknik testin aksine, yaklaşan kapalı beta testindeki oyuncuların oyun hakkında konuşmaları veya paylaşmaları için NDA’lar tarafından kısıtlanmayacağını gösteriyor. En son kontrol ettiğimiz Finaller 2023’te çıkıyor (yeni sekmede açılır)ancak Steam sayfası basitçe “yakında geliyor” diyor.

OKU  Bu ürkütücü birinci şahıs platform oyununda güvenilir tırmanma baltalarınızla devasa bir endüstriyel gemiyi keşfedin

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.