Oyun Haberleri

Pokemon Squishmallows Geri Çağırılmadı, Yakında Walmart’a Gelecek

pokemon-squishmallows-promo-image

pokemon Kendilerine ait bir Pokemon temalı Squishmallows doldurulmuş oyuncağı tutma şansı umut eden hayranlar, son zamanlarda öğenin Walmart raflarından geri çağrıldığı ortaya çıktığında bir darbe aldı, ancak durumun böyle olmadığı ortaya çıktı. Popüler doldurulmuş oyuncak, yakında meraklıları için uygun fiyatlı olacak pokemon her yerde Walmart lokasyonlarındaki hayranlar.


Squishmallows, temalı oyuncaklar yaratmak için çeşitli büyük markalarla ortaklık kuran Kelly Toys (2020’de JazWares tarafından satın alındı) tarafından üretilen popüler bir doldurulmuş oyuncaktır. bu pokemon Squishmallows 2022’de piyasaya sürüldü. Resmi Pokemon Center web sitesinde her biri yaklaşık 30 $ karşılığında mevcut olan 12 inçlik oyuncaklar, kişi başına bir tane ile sınırlıydı (muhtemelen satıcıların hepsini toplamasını engellemek için, ancak bu bugünlerde uzun bir sipariş). . ilk bir dizi pokemon oyuncaklar Pikachu ve Gengar’dan oluşuyordu ve Snorlax gibi diğerleri bu yıl sonraki çalışmalarda takip edilecek.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLGİLİ: Sonic the Hedgehog Squishmallows Ortaya Çıktı

pokemon Squishmallows, bu ayın başlarında bazı Walmart lokasyonlarında kısa bir süre için sürpriz bir şekilde göründü, ancak daha sonra ortadan kayboldular ve bazı Walmart çalışanları tüketicilere pokemon Squishmallows geri çağrılmıştı. JazWares, o zamandan beri oyuncakların başlangıçta inanıldığı gibi güvenlik nedenleriyle geri çağrılmadığını, ancak erken satışa sunulduğunu açıkladı. Oyuncaklar başlangıçta planlandığı gibi bu Şubat ayında mağazalara geri dönecek. Çalışanların oyuncakları yanlışlıkla planladıkları çıkış tarihinden önce satış katına geri koymalarını önlemek için perakende sistemlerinde hatırlandıkları gibi görünebilirler.

OKU  Corsair'in iCUE LINK'i kablo yönetimini katlanılabilir hale getiriyor

pikachu ve gengar squishmallow

Mağazaların, her türden ürün için “sokak tarihi” olarak bilinen şeyi bozduğu bilinmektedir. Bazı mağazalar ünlü koymak Harry Potter örneğin, belirlenen çıkış tarihinden önce raflardaki kitaplar. Bir Walmart satıldığında olduğu gibi video oyunlarında bile benzer olaylar meydana gelir. Dragon Ball Z: Kakarot oyunun resmi çıkışından önce. Çalışanlar dikkatli olmaya çalışır, ancak yeterli lokasyonlarda yeterince yüksek hacimli ürünlerle uğraşırlar ve bazen yüksek profilli hatalar yine de meydana gelir.

Hatta önce pokemon Squishmallows piyasaya çıktı, bu tür ürünlere olan talep ortaya çıktı. pokemon Squishmallows’a benzeyen peluşlar, Pikachu, Ditto, Jigglypuff, Oddish ve Wooloo’dan sonra modellenen Pokemon Center sitesinde 2021’de kullanıma sunuldu. Squishmallows’tan altı ay önce geldiler, hızla tükendiler ve hayranların en sevdikleri oyuncak bebeklere sarılmaktan mutlu olacaklarına (gerekirse) dair kanıt sağladılar. pokemon. Şimdi, hayranlar ellerini almak için sabırsızlanıyor pokemon Şubat ayında Squishmallows, 15 ila 17 $ ayırmalı ve yerel Walmart mağazalarını yakından izlemelidir. Vakit yaklaşıyor.

DAHA: Pokemon’un Model NPC’leri Zorlayıcı Bir Spin-Off Oyununu Destekleyebilir

Kaynak: Çokgen

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.