Oyun Haberleri

Yeni EA Patenti, The Sims 5’te Ev İnşa Etmeyi Çok Daha Kolay Hale Getirecek

The-Sims-5-Project-Rene-Logo

Etrafta bol miktarda yenilik var Simler 5 EA, ev yapmayı kolaylaştıracak yeni bir sistemin patentini alırken. söz konusu olduğunda hala tadını çıkaracak çok şey var Simler 4olarak Birlikte büyümek genişleme hemen köşede, ancak birçok hayran aynı zamanda bir sonraki yinelemeden ne bekleyebileceklerine de bakıyor. Simler franchise. Son birkaç ay boyunca, söz konusu olduğunda hem resmi hem de gayri resmi bilgiler paylaşıldı. Simler 5diğer adıyla Rene Projesi.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

Taraftarlar ilk kez gördü Simler 5 Ekim 2022’de çok oyunculu ve platformlar arası oyunla dalga geçen Behind the Sims Zirvesi sırasında. Ayrıca, bir yatağın ayağının ve yatak takımlarının renkleri veya şekilleri gibi mobilyaların bireysel ayrıntılarını özelleştirme söz konusu olduğunda heyecan verici ayrıntılar ortaya çıkmıştır. Resmi bilgilerin ötesinde, bilgisayar korsanları da Rene ProjesiEA’nın Unreal Engine 5 kullanarak geliştirmeyi umduğunu ve hatta bazı oyun testi ekran görüntülerinin bir süre internete düştüğünü bildirdi.

İLGİLİ: Sims 4 Bebekler Evcil Hayvanlarla Etkileşime Geçebilecek

Bu arada EA, oyuncuların evlerinin istenen boyutlarını vermelerini sağlayacak bir sistemin patentini aldı ve buna göre bir oda düzeni oluşturulacak. Bu AI, alanları çeşitli farklı odalar olarak atayan bir kat planı oluşturacaktır. Ama hepsi bu kadar değil. Daha da şaşırtıcı olanı, düzeni oluşturduktan sonra, sistem bu boşlukları da her bir nesne arasında ihtiyaç duyulan boşluğu dikkate alarak uygun şekilde döşeyecek ve böylece işlevlerinde herhangi bir aksama olmayacak. Oyuncular öğelere bir tema atayabilecekler, böylece yapay zeka “modern” veya “geleneksel” mobilyalar göz önünde bulundurularak odalar yaratmayı bilecek. Son olarak, hayranların da bildiği gibi bütçe, oynayanlar için çok önemli bir endişe kaynağıdır. Simler hileler olmadan. Böylece oyuncular iç mekanı tasarlarken harcama limiti de belirleyebilecekler. EA’nın bu patenti almış olması, onun gerçekten kullanılacağı anlamına gelmediğini vurgulamak gerekir. Sim 5 veya başka bir oyun, ancak hayranlara nasıl büyük fayda sağlayacağını görmek kolay.

OKU  Atomic Heart detaylı sistem gereksinimleri açıklandı

The-Sims-5-Kat Planı Üretimi

Uygulanırsa, bu yeni sistem kesinlikle evde inşa etmeyi umursamayan oyuncular için evler yaratmada devrim yaratabilir.Simler. Sadece ailelerini kurmaya ve ilişkilerini kurmaya odaklanabilecekler. Simler inşa ederek gelişen fandom. Bu oyuncular, biçim, işlev ve bütçe oluşturma zorluklarına katılır veya benzersiz evler yaratmak için hileler ve özel içerik kullanarak hayal güçlerinin uçmasına izin verir. Eğer bu teknoloji bir Sim’ler oyun, umarım isteğe bağlıdır.

Zaten kesin görünüyor Rene Projesi olasılıkları sarsacak Simlerama umarım yakında daha fazla bilgi gelir.

Simler 5 şu anda geliştirme aşamasındadır.

DAHA: The Sims 5, Karakter Yaratımını Nasıl İyileştirebilir?

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.