Oyun Haberleri

Baldur’s Gate 3’ün bir sonraki ‘büyük’ ​​yaması biraz ertelendi

Bruised Astarion looking aghast

Yakın zamanda yapılan bir açıklamaya göre Baldur’s Gate 3’ün bir sonraki yaması “büyük” olacak cıvıldamak Larian Studios’tan ama ne yazık ki beklediğimizden bir gün daha fazla beklemek zorunda kalacağız. Yama 3’ün yayınlanması 21 Eylül’den 22 Eylül’e ertelenecek ve onlara “kapsamlı testler yapmaları” için zaman tanınacak.

Sonunda tam Mac desteği geliyor ve bunun görünümü değiştiren bir ayna içereceğini yeni öğrendik, ancak bunun dışında yamanın ne gibi değişiklikler getireceği bilinmiyor. Bunun oldukça önemli bir yama olacağı gerçeği, yolda başka neler olacağını tahmin ederek göz kapaklarımı açık tutmamı sağlıyor.

Daha fazla gör

Baldur’s Gate 3 şu ana kadar muazzam bir başarı elde etti ve Larian’ın devam eden yamaları, düzeltmeleri ve desteği, hepimizin bu oyun için beslediği iç (motor) ateşi körüklüyor. Hala keşfedecek çok şeyim olmasına rağmen, daha da fazlasının geleceği düşüncesi ağzımı sulandırıyor.

Tutarlı güncellemeler ve mod desteği, ona güçlü bir temel ve kalıcı bir güç sağlar. Skyrim 2011’de piyasaya sürüldü ve derinliği ve topluluğun tutkusu nedeniyle hâlâ 2023’teki en iyi modların listesini yapıyoruz. Umarım 10 yıl sonra hala goblinlerin suratlarını patlatan ve aynı nedenlerle bunun hakkında yazan tekinsiz biri olacağım. Baldur’s Gate 3, sonsuz hikaye anlatımı ve sonsuz maceralar için oluşturulmuş bir sistemi temel alıyor; bu yüzden bunun, çok daha uzun sürecek bir şeyin sadece başlangıcı olmasını umalım.

Maceranıza henüz başlamadıysanız şimdi başlamanın tam zamanı olabilir. Eğer biraz korktuysanız endişelenmenize gerek yok; nasıl başlayacağınıza dair bir sürü Baldur’s Gate 3 rehberimiz var. havalı silahlar ve teçhizatın nerede bulunacağı ve en önemlisi kiminle aşk yaşanacağı.


Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Bugünün Wordle ipucu ve cevabı #820: 17 Eylül Pazar