Oyun Haberleri

Apex Legends Kazayla Oluşan Nerf’i Tersine Çeviriyor

apex-legends-horizon-holding-device

Respawn Entertainment, aşağıdakiler için hızlı bir düzeltme yayınladı: Apex Efsaneleri bu, Horizon’un Yerçekimi Kaldırma nerfini geri döndürür. 15.1 güncelleme notlarında duyurulmadığı için nerfin bir hata olduğu bildirildi.


Horizon, Sezon 7’de tanıtılan güçlü bir Efsanedir. Apex Efsaneleri. Horizon’un en iyi yeteneklerinden biri, temelde kendisine giren her oyuncuyu havaya fırlatan özel bir cihaz atmasına izin veren Yerçekimi kaldırma olarak adlandırılır. 10 Ocak’ta, Apex Efsaneleri Oyunda Spellbound Collection Etkinliği tanıtıldı ve bununla birlikte birkaç değişiklik geldi, bunlardan biri Gravity Lift yeteneğini içeriyordu. Horizon oyuncuları, Efsanenin yukarıda belirtilen taktiksel yeteneği kullanırken isabetliliğinin anormal derecede düşük olduğunu bildirdi.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLİŞKİLİ: Söylentiler: Apex Legends Gelecek Sezon Büyük Doğuş Değişimi Yapacak

Ancak Horizon hayranları, Respawn Entertainment’ın Twitter’da hatalı nerfin hızla düzeltildiğini duyurduğunu duymaktan mutlu olacak. Söyleniyor ki, Apex Efsaneleri Kıdemli Yapımcı John Metina, nerfin en başından beri planlanmış, ancak yanlışlıkla çok erken yayınlanmış olabileceğini ima eden tweet’e yanıt verdi: “Bazen, özellikle ALGS yaklaşırken, prime time için tam olarak hazır olmayan şeyler kaçar.”

Deneyimsiz kişiler için ALGS, Apex Efsaneleri Uluslararası bir espor yarışması olan Global Series. 2023’te ALGS, şu anda 2 Şubat’ta yapılması planlanan ilk turla Londra’da yapılacak. Apex Efsaneleri geliştiriciler, böylesine dikkate değer bir e-Turnuva başlamadan hemen önce önemli oynanış değişiklikleri yapmak istemezler.

OKU  Yaaas, AMD'nin FSR 2.2'si sonunda Baldur's Gate 3'e eklendi

Yanlışlıkla yapılan nerften önce birçok Apex Efsaneleri Horizon’un çok güçlü olduğuna ve bir nerfi hak ettiğine inanan oyuncular. Horizon, 15. Sezona hakim oldu ve birçok üst düzey oyuncu, büyük oyun içi başarı elde etmek için Efsaneyi kullandı. Yetenekleri, çok az dezavantajla birlikte olağanüstü hareket kabiliyeti sağlıyor. Örneğin, Yerçekimi Kaldırma taktik yeteneği, oyuncuların savaş sırasında zahmetsizce yüksek bir yer kazanmasını sağlar; bu, herhangi bir battle royale oyununda önemli bir avantajdır. Bu, Legend’in havada daha hızlı hareket etmesine izin veren Pasif Spacewalk yeteneği ile birleştiğinde Horizon’u her tür oyuncu için çok popüler bir seçim haline getiriyor.

Bu son olaylar zinciri, oyuncuların yakında başka bir Horizon nerfinin geleceğine inanmalarına neden oluyor. Bu arada oyuncular, birkaç yepyeni Efsanevi görünümün yer aldığı ve hayranların en sevdiği Control sınırlı süreli modunu geri getiren en son oyun içi etkinlik olan Spellbound Collection Etkinliğinin keyfini çıkarmaya devam edecekler. Spellbound Collection Etkinliği 10 Ocak’tan 24 Ocak’a kadar sürecek ve 15. Apex Efsaneleri şu anda 14 Şubat 2023’te sona ermesi planlanıyor.

Apex Efsaneleri şu anda Android, iOS, Nintendo Switch, PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One ve Xbox Series S/X’te kullanılabilir.

DAHA: Apex Legends, Yeniden Renklendirilen Görünümlerde Rahatlamalı

OKU  World of Warcraft: Dragonflight'ın Raszageth'i, Visage Formuyla Harika Görünüyor

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.