Oyun Haberleri

Call of Duty: Warzone 2 Oyuncusu, Yalnızca Yakın Dövüş Kullanarak Dünyanın İlk Tekli Nükleer Bombasını Güvence Altına Aldı

warzone 2 helicopter above

Görev Çağrısı: Savaş Bölgesi 2 Oyuncular, lansmanından bu yana oyunun sınırlarını zorluyor ve belirli bir yayıncının en son başarısı da bir istisna değil. A Görev Çağrısı: Savaş Bölgesi 2 ConnerDose adlı içerik yaratıcısı, dünyada yalnızca yakın dövüş silahlarını kullanarak tek başına nükleer silah zaferi elde eden ilk kişi oldu.


içinde nükleer silah elde etmek Görev Çağrısı: Savaş Bölgesi 2 kolay bir başarı değil. Bir oyuncu, değerli bir nükleer silah elde etmek için art arda beş maç kazanmalı, ardından bir sonraki maçta zorlu bir Şampiyon Görevi sözleşmesini tamamlamalıdır. Bomba kurulduktan sonra, diğer tüm oyuncular nükleer patlamayı gerçekleşmeden önce durdurmaları için uyarıldığından, oyuncuların bombayı savunmaları gerektiğinden daha da zor bir görevi vardır. Kendilerine birden fazla farklı şekilde meydan okuyarak nükleer tabanlı bir maçı kazanmaya çalışan kesinlikle birkaç oyuncu olsa da, hiç kimse yalnızca yakın dövüşte tek başına bir nükleer silah galibiyetini tamamlamayı başaramadı. Şimdiye kadar, yani.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLİŞKİLİ: Call of Duty: Warzone 2 Bug Oyuncuyu Maç Başlamadan Önce Öldürdü

ConnerDose, düşmanları alt etmek ve zor hedefini tamamlamak için Combat Knife ve Riot Shield dahil olmak üzere yakın dövüş silahlarının bir kombinasyonunu kullanarak bu başarıya ulaşmayı başardı. Flama, kendi kendine empoze ettiği görevi bitirmeyi başardı. Görev Çağrısı: Savaş Bölgesi 2Tek başına bir nükleer zaferi tamamlamak için gereken beceri ve koordinasyon miktarı düşünüldüğünde etkileyici bir başarı olan Solo Modu.

OKU  Ubisoft, bu ay Assassin's Creed Mirage, Avatar ve The Crew Motorfest'i sergileyecek

bu Görev Çağrısı: Savaş Bölgesi 2 içerik oluşturucu, yoğun duygularını hayranlarıyla paylaşırken muhteşem oyun becerilerini sergilediği bir YouTube videosu da yayınladı. ConnerDose’un zaferi, bu türden bir mücadeleyi tamamlamayı başaran ilk oyuncu olarak oyunun rekor kitaplarına girmesini sağladı.

Bu olağanüstü başarı, ConnerDose’un becerisinin ve tutkulu kişilerin adanmışlığının bir kanıtıdır. Savaş alanı toplum. Oyunun popülaritesi artmaya devam ettikçe, bunun gibi daha da hayranlık uyandıran başarıların gelecekte görülmesi muhtemeldir.

İle Savaş bölgesi 2 2. Sezon ufukta belirirken, geliştiriciler, yağma sistemindeki değişiklikler veya hatta uzun zamandır beklenen bire bir Gulag dövüşlerinin geri dönüşü gibi, battle royale modunda bazı önemli değişikliklerle dalga geçiyorlar. orjinal sevenler Savaş alanı. Yine de kesin olan bir şey var: Oyun sürekli gelişmeye devam ederken, oyuncuların kendileri için hangi yeni spontan zorlukları yaratabileceklerini görmek çok heyecan verici olacak.

Görev Çağrısı: Savaş Bölgesi 2 şu anda PC, PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X/S’de mevcuttur.

DAHA: Call of Duty: Warzone 2 Sezon 2 Söylentileri ve Şimdiye Kadar Sızıntılar

OKU  Nic Cage'in Dead by Daylight seslendirmeleri hayatımın geri kalanında peşimi bırakmayacak

Kaynak: Dexerto

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.