Oyun Haberleri

Artık beş arkadaşınıza ücretsiz bir PC Game Pass denemesi verebilirsiniz

Redfall key art

PC Game Pass, 1 $’lık Game Pass Ultimate denemesinin sona ermesi sayesinde artık eskisi kadar çılgınca iyi bir anlaşma değil (yeni sekmede açılır)ancak zaten abone olan bir arkadaşınız olduğu sürece artık bunu ucuza almanın yeni bir yolu var: Xbox Game Pass Arkadaş Tavsiye programı (yeni sekmede açılır) üyelerin en fazla beş çevrimiçi arkadaşına 14 günlük PC Game Pass denemesi vermesine olanak tanır.

İşlem çok basittir: Hesabınıza giriş yapın, “PC Game Pass Ver” düğmesini tıklayın, kodu kopyalayın ve ardından e-posta veya metin yoluyla arkadaşlarınıza gönderin. Kullanmak için 30 günleri vardır; aksi takdirde, anahtar 30 gün sonra tekrar paylaşılabilir hale gelir.

Daha fazla gör

Yakından izliyorsanız, muhtemelen bu teklifin özellikle PC Game Pass için olduğunu fark etmişsinizdir. etkileşim (yeni sekmede açılır) bunun nedeninin Microsoft’un Game Pass penetrasyonunun PC’de değil Xbox konsollarında zirveye ulaştığına inanması olabileceği tahmin ediliyor.

Wall Street Journal’ın Tech Live konferansında (The Verge aracılığıyla) Xbox patronu Phil Spencer “PC’de inanılmaz bir büyüme görüyoruz” dedi. (yeni sekmede açılır)) Ekim 2022’de. “Konsolda büyümenin yavaşladığını gördüm, çünkü bir noktada konsolda abone olmak isteyen herkese ulaştınız.”

Sebep ne olursa olsun, yeni deneme programı, EA Play üyeliği ve League of Legends ve Valorant karakterlerine erişim de dahil olmak üzere tüm PC Game Pass oyunlarına ve içeriğine tam erişimle birlikte, sürdüğü kısa süre için oldukça tatlı bir anlaşma sunuyor. bağlı Riot hesabı.

Elbette birkaç kısıtlama da vardır: Yalnızca yeni üyeler içindir—yalnızca Game Pass abonesi olmayan ve daha önce olmamış kişileri davet edebilirsiniz—ve yalnızca ücretli aboneler davet gönderebilir, bu nedenle Arkadaş Tavsiyesi alıcıları kendi arkadaşlarını ücretsiz oynamaya davet edemezler çünkü bu şekilde kaos yatar. Ve beş davet sınırı bir kerede bitmez, her yıl 1 Ocak’ta sıfırlanır, böylece yeni arkadaşlar edinmeye devam ettiğiniz sürece yeni davetler göndermeye devam edebilirsiniz. Tüm ayrıntılar xbox.com’da (yeni sekmede açılır).

OKU  Elveda AMD RX 6600 serisi. AMD, Navi 23 çip üretiminin fişini çekiyor.


Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.