Oyun Haberleri

Atomic Heart, PC’de Işın İzleme Desteği Olmadan Piyasaya Sürüldü

Atomic-Heart-RTX-Demo-Showcase

atomik kalp Görünüşe göre, duyurulan ışın izlemeli görsel efektlerinin hiçbiri olmadan PC’deki mağazalara ulaştı. İlk olarak 2018’de duyurulan oyun, uzun ve sıkıntılı bir prodüksiyona sahip olsa da, dikkat çekici grafikleri her zaman en dikkate değer özelliklerinden biri olmuştur ve hatta geliştirici Mundfish, yıllar önce motor içi RTX gösterileri üretmek için Nvidia ile işbirliği yapmıştır.


Mundfish şimdi nihayet piyasaya sürüldü atomik kalp uzun bir belirsizlik döneminden sonra tüm platformlarda. Oyun, yapısıyla bir izleyici kitlesi bulmaya mahkumken, biyoşok– ilk incelemelere göre – benzeri dövüş ve bol miktarda içerik – PC oyuncularının hevesle beklediği özelliklerden bazıları ilk günden itibaren kullanılamayacak.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLGİLİ: Atomic Heart DLC Tamamen Tek Oyunculu, Hikaye Odaklı Olacak

Rock Paper Shotgun, inceleme yapısının olduğunu fark ettikten sonra atomik kalp oyunun uzun süredir lanse edilen ışın izlemeli grafik seçeneklerinden hiçbirine erişime izin vermediğinden, editör ekibi geliştiriciye ulaştı ve daha sonra geliştirici, ışın izlemenin daha sonraki bir tarihte PC’de oyuna dahil edileceğini doğruladı. Bu, iki aydan kısa bir süre sonra gelir atomik kalp 4K RTX oynanışını sergiledi ve grafiklerini en heyecan verici özelliklerinden biri olarak gösterdi. Ancak, PC oyuncuları görmek için can atıyor. atomik kalpIşın izlemeli gölgeler, yansımalar ve daha fazlasının uygulanması için biraz daha beklemek gerekecek.

OKU  Sony, Oyuncunun Duygusal Durumuna Uyum Sağlayan Sanal Ortamlar Üzerinde Çalışıyor

atomik kalp Ancak, başlangıçta DLSS’yi destekler. Özelliğin kendisi sorunsuz ve gerçekten de Nvidia RTX grafik kartı sahipleri için önemli bir nimet olsa da, CEO’nun potansiyel kullanım durumları hakkındaki yorumları bazı insanları yanlış yöne itti. CEO özellikle, GPU’yu güçlendiren DLSS’nin, özellikle bir CPU darboğazı olarak kabul edilen Denuvo DRM’nin neden olduğu potansiyel performans sorunlarını dengelemek için kullanışlı olduğunu kanıtlayacağını belirtti.

Durum ne olursa olsun, yayınlanma süreleri atomik kalp artık oyun 21 Şubat’ta resmi olarak piyasaya sürülecek olarak belirlendi. Oyunla ilgilenen oyuncular artık oyunu adil bir şekilde sallama şansına sahipler ve bu gerçekleştiğinde Mundfish çok sayıda doğrudan geri bildirim alacaktır. Işın izlemenin olmaması bazı oyuncuları kesinlikle hayal kırıklığına uğratacaktır, ancak özelliğin yayın öncesi materyallerdeki önemi, sonunda oyun içinde kullanıma sunulması gerektiğinin bir nebze de olsa garantisidir.

bazı incelemeler atomik kalp o kadar da olumlu olmadı. Genel olarak konuşursak, herkes için olmayacak bir oyun gibi görünüyor ve kabalığı ve şişkinliği, bazı oyuncular için onu tatsız hale getirebilir. atomik kalp Kuşkusuz, bir dizi parlak eleştiri de aldı, bu da ne olursa olsun bölücü bir başlık olabileceğini açıkça ortaya koyuyor. Neyse ki, oyun bu konuda yardımcı olabilecek ışın izleme özellikleri devre dışı bırakıldığında bile iyi görünüyor.

OKU  Uzun süredir sunuculuk yapanlar anılar için teşekkür ederken, bildiğimiz Overwatch Ligi artık sona erdi; ancak Activision, 'canlandırılmış bir e-spor programının' üzerinde çalışılacağının sözünü veriyor

atomik kalp şu anda PC, PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X/S’de mevcut.

DAHA: Atomik Kalp ve Sistem Şoku, 2023’ün ‘Şok Benzeri’ Yıl Olabileceğini Öneriyor

Kaynak: Taş Kağıt Av Tüfeği

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.