Oyun Haberleri

Baba Files Taxes, ücretsiz olarak oynayabileceğiniz gerçek bir yan ürün

Baba Files Taxes, ücretsiz olarak oynayabileceğiniz gerçek bir yan ürün

Vergi beyan etmek korkunç. 2019 bulmaca video oyunu Baba sensin (yeni sekmede açılır) Harika. O halde Baba is You’nun geliştiricisi tarafından bu hafta piyasaya sürülen iyi bir şeyin kötü bir şey yapmasıyla ilgili bir oyun olan Baba Files Taxes’tan ne alacağım? İğrenmeli miyim?

Ben eğlenmek için varım aslında. Baba Files Taxes, herkesin sevmediği bir sürece aptalca bir yaklaşım, vergi evraklarında bulduğunuz türden hem son derece gerçekçi hem de son derece hayali soruları karıştıran ücretsiz bir aptal küçük oyun. “Yanıtlayıcının Evi” ve “Bulutlar Nelerden Oluşur?”

Bir Amerikalı olarak, her zaman korkunç vergi beyannamesi süreçleriyle uğraştım. Bunun doğru olmadığı ülkeler olduğunu duydum ve eğer o ülkelerdenseniz gerçekten duymak istemiyorum, teşekkürler.

Sanırım burada en çok endişelenmem gereken şey, oyunun benden defalarca Baba’nın imzasını taklit etmemi istemesi. Baba’nın bazı şeyleri imzalayabileceğini bile bilmiyordum. Baba’nın elleri olduğunu bile bilmiyordum. Hepsinin bacak olduğunu sanıyordum. Sanırım hayır. Ya da belki de bunu bu yüzden yapıyorum, çünkü Baba kalem tutamaz, daktilo yazamaz?

Her iki durumda da, oyunu Baba is You oynaması çok eğlenceli olan Hempuli’nin en yeni oyunu. Geliştirici Arvi Teikari’nin lakabı olan Hempuli, daha büyük bir yeni oyun üzerinde çalışırken geçtiğimiz yıllarda birkaç yeni oyun çıkardı.

Baba is You harika bir oyundur ve akıllı oyunlara, bağımsız oyunlara veya kelime oyunlarına veya bulmaca oyunlarına az da olsa ilginiz varsa muhtemelen bir noktada oynamalısınız. Biz buna PC’deki en iyi düşük özellikli oyunlardan biri diyoruz (yeni sekmede açılır)ve bir süre personelden biri onu PC’deki en zor oyunlardan biri olarak aday göstermeye devam etti. (yeni sekmede açılır).

İncelememizde Baba is You’ya tam 90 puan verdik. (yeni sekmede açılır) piyasaya sürüldüğünde ve boyutu tam anlamıyla iki katına çıktı ve bir seviye düzenleyici eklendi (yeni sekmede açılır) o zamandan beri.

OKU  Destiny 2'nin Eşsiz Titan Yakın Dövüş Yapısı Sinirleniyor

Kesinlikle Patrick’s Parabox’a kadar oynadığım en iyi sokoban kutu itme oyunu. (yeni sekmede açılır) bu yılın başlarında kalbimi çaldı. Yine de Baba sensin’i onun üzerinde sıralardım, ama pek de öyle değil. Zar zor.

Baba Files Vergilerini itch.io’da bulabilirsiniz. (yeni sekmede açılır) Geliştirici Hempuli’yi blogu olan web sitesinde takip edebilirsiniz. (yeni sekmede açılır) Ben de bir blogu çok severim. Sevmediğim vergi beyannamelerinin aksine. Umarım takip ediyorsundur.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.